czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Czy biuro MNI Telecom jeszcze jest otwarte w Łomży, czy w ogóle ktoś tam jeszcze pracuje, co zajadę to zamknięte albo dzwonię to nikt nie odbiera ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Nic się nie można dowiedzieć, znajomi już 2 miesiące nie mają telefonu stacjonarnego i internetu z tej firmy. Ale rachunki oczywiście przychodzą. Na początku przynajmniej ktoś infolinię obsługiwał, teraz już w ogóle nie mogą się dodzwonić i skontaktować. Zero jakiejkolwiek informacji co się dzieje. Niestety są uwiązani, bo mieszkają na wsi i żadna inna linia nie jest tam dostępna. A sieć komórkowa nie ściąga.
Może ktoś dowiedział się więcej w tym temacie. Piszcie.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Dowiedziałem się, że dnia 20.04.2016 operator MNI ogłosił upadłość. Linie zostały odcięte i dlatego ludzie nie mają telefonów. trzeba wypowiedzieć umowę ze względu na brak usługi przez ponad 30 dni i zmieniać operatora. Tyle wiem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

A ja wiem że MINI nie dostosował się do wymogów Unijnych i splajtował, Firme przejeła firma z Warszawy Hyperion i przyszedł rachunek za miesiąc do opłaty, i Hyperion że zmienia światłowody, Do 1 lipca zawieszono wszystkie usługi, W moich stronach mogę zadzwonić do sieci, Inni takiej możliwości nie mają, Kiedy zajechałam do biura zawsze było otwarte, Wiem że ludzie zrywają umowy, Ale gdzie przejść,? I ciekawe czy będzie z innej sieci działac internet, Bo na wsi to różny zasięg, Tak się dowiedziałam, A do biura jak w piątek dzwoniłam to mówią że awaria.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Weź Orange będziesz mieć telefon i neta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Czy to pewne,że ogłosili upadłość?Gdzie można znaleźć taką informacje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

ja tam pracuje do konca tyg bo pozniej otwieram swojom firmem
bende spzedadawal kjepapa
nie odbieram tel bo jestem non stob naje....... Wybacz, ale mini mini
jezd okej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

chyba coś nie teges, jak kiedyś dość dużą regionalnego rynku firmę do tego doprowadzili prezesi? sam kiedyś korzystałem z nich oferty, widać słaba gospodarka, może ich ktoś wiarygodny wykupi? potencjał jest,

jak ćwierkają jaskółki podobno biuro czasowo zamknięte, serwis sparaliżowany , pracownikom na czas nie płacą i do komornika o zwrot zaległych wypłat występują, a dziewczyny tam zatrudnione op....l za firmę zbierają, bo co mają ludziom powiedzieć? ogólno krajowa infolinia zawsze zajęta, płacz i zgrzytanie zębów - serwisanci podobno nie mają teraz też nawet sprawnych środków lokomocji, czym mają dojechać ? ( kto wie to też zna problemy z \"kominem\" :)
awaria goni awarię ...
... i ktoś tam komuś za dostęp do infrastruktury nie płaci?

....kilka lat temu SZEPTEL i dla nich coś robiłem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś pracuje w tym MNI Telecom

Czy ktoś wie, czy to biuro na Piłsudskiego jest czynne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org