niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

https://www.facebook.com/events/1018258868268299/
przeczytajcie co się dzieje, udostępniajcie - pomóżcie.
niech osoba ODPOWIEDZIALNA za to poniesie w końcu karę!!!


Pojechałam tylko zawieźć karmę dla bezdomniaka. A tu prośba : proszę jechać tam i zobaczyć, ten pan przywiązuje psy do drzewa. Nie byłam przygotowana, w dodatku z dzieckiem, ale jadę. Przynajmniej zobaczę, jak to wygląda. Wioska oddalona od głównej drogi, nieogrodzona posesja, na niej barak i dramat wielu psów. Wielu, choć zostało tylko pięć. W niektórych momentach było piętnaście. Wciąż były nowe i przepadały. Był nawet kiedyś kot na łańcuchu. Z relacji świadków wiadomo, że psy były zabierane po targu w pobliskim miasteczku, a nawet zabierane z podwórek.
Ja zastałam 5 psów. Przywitał mnie wychudzony pies w typie onka, biegający luzem. Z baraku wyszła sunia, w kondycji całkiem niezłej, z łańcuchem od roweru na szyi. Największy dramat był pod drzewem tuż pod barakiem. Piękny kiedyś onek nie miał siły się ponieść. Skrajnie wychudzony, przykuty łańcuchem do drzewa.
Idziemy dalej kolejne dwa psy przywiązane do drzew, bez schronienia, bez wody. I linka bez psa. Już wiem. To ten biegający luzem się urwał.
Wezwałam policję. Zadzwoniłam do Elwiry Jakubiak. Szybko przyjechała z córką i zięciem. Podjęliśmy decyzję o zabraniu wszystkich psów. Właściciel jest podobno niezrównoważony i baliśmy się o pozostałe.
Policjanci, po spisaniu sytuacji pojechali do miasteczka szukać właściciela.
Policja była wcześniej wzywana przez mieszkańców, bo psy zagryzały kury i króliki. Ludzie usłyszeli : to dać im bochen chleba i wody.
Barak został na działkę przywieziony przez gminę. Wcześniej właściciel mieszkał w miasteczku i tam też zbierał psy.
Interwencję przeprowadziło Stowarzyszenie Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe. Jesteśmy niedawno powstałym stowarzyszeniem, nie mamy jeszcze doświadczenia. Potrzebujemy pomocy, by doprowadzić tego człowieka przed sąd.
Tel. 604 271 587



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

Straszne :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

to się dzieke w jedwabnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

Chyba w Janczewku. Nie zmienia to faktu, że to jest straszne. Biedny psiak. Codziennie śledzę na fb informacje o nim.
Nie mieści mi się w głowie jak można doprowadzić zwierzę do takiego stanu ;-(

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

karac karac i jeszcze raz surowo karac tych popapranców co doprowadzaja do takiego stanu zwierzeta

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

ludzi można karać, a takiego chu.. od razu na sznurek. to już nie człowiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

jesli beda tlumaczyc ze jest niepoczytalny niech go zamkna na reszte zycia do psychiatryka

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

Wzorowi polacy katolicy. Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

Życzę ci właścicielu z całego serca abyś też zdechł pod drzewem, a każdy cie omijał i nie chciał nawet splunąć w twoją stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

Wzorowy katolik powinien pominąć sytuację milczeniem czy poklepać właściciela po plecach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAGŁODZONY PIES ŻYWCEM JEDZONY PRZEZ LARWY

John dokładnie masz racje dobrego dnia ...jak to mówią człowiek gorszy od zwierzaka zwierzak zwierzakowi krzywdy nie zrobi a człowiek ....jeszcze w tym katolickim kraju masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org