czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klimatyzacja w samochodzie

Ile kosztuje nabicie i czyszczenie całej klimatyzacji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w samochodzie

temat poruszany był pare razy ceny mogą sie różnić o kilka zł ale przed nabiciem trzeba pierw sprawdzić czy jest szczelna bo gaz do nabicia jest drogi i czy wogóle działa jeśli chcesz mnieć dobrze sprawdzoną klimę i uzyskać fachową i niedrogą pomoc ewentualnie naprawę to jedz do Maniek Serwis na Janowo ja tam naprawiłem 2 auta niedrogo i widać że sie zna. Najlepiej podjechac daleko nie ma lub zadzwonić 792909808 i dowiesz sie wszystkiego bezpośrednio może nie trzeba nabijać u mnie w jednym aucie był gaz usterka była typu czujnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w samochodzie

100 zl kosztuje nabicie z odgrzybieniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w samochodzie

To wszystko zależy od warsztatu. Ceny są konkurencyjne. Ja zrobiłam ten błąd, że zaniedbałam swoją klimatyzację i zarówno jej naprawa jak i czyszczenie bardzo wiele mnie kosztowało. Ale więcej już takiego błędu nie popełnię, teraz już wiem jak właściwie postępować z taką klimatyzacją, co wyczytałam w artykule o klimatyzacji samochodowej na frappe.pl gdzie wyczytałam jak poprawnie jej używać, jak często czyścić i generalnie jak się z nią obchodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w samochodzie

Na ostatni weekend majowy pojechaliśmy na Ukrainę. I tam prawdopodobnie - nie wiem czy tak było - ale chyba tak, autobus miał nieprzeczyszczoną klimatyzację. A skąd to wiem, bo zachorowałem. Dostałem kataru i lekkiego przeziębienia. W swoim aucie jeżdżę z klimatyzacją i nic złego się nie dzieje.
Ale z tego co wiem, to niewiele osób ją czyści. A należy, bo syf się z niej wydostaje. Odsyłam do poradnika https://nocar.pl/blog/jak-rozsadnie-uzywac-w-lecie-klimatyzacji-samochodowej/.
Jak poprawnie korzystać z klimy w samochodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org