sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wieża ciśnień

Natrafiłam na youtube na filmik sprzed dwóch miesięcy o nowym inwestorze chętnym do zagospodarowania wieży ciśnień https://www.youtube.com/watch?v=Hmium4hLUOs. Ucieszyłam się że coś się dobrego z wieżą wydarzy. Zaciekawiona weszłam na stronę inwestora, co te \" letnie imprezy\" organizują. I o wydarzeniach kulturalnych tam ani słowa, ale rozrywka na full. Mieszkańcy co najmniej pół kilometra od wieży powinni się czuć zaniepokojeni.
Czy wiadomo coś o zaawansowaniu rozmów z decydentami i o ew. zapoznaniu z założeniami tego przedsięwzięcia osób zamieszkujących w tej dzielnicy?
A wieży życzę jak najlepiej, oby jak najszybciej została wyremontowana i ku pożytkowi wszystkich mieszkańców miasta - zagospodarowana. To jest wykonalne - potrzeba tylko zaangażowania i zmiany sposobu myślenia właścicieli tego obiektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieża ciśnień

po pierwsze : to pod nadzorem konserwatora zabytków inwestor musiałby w to wsadzić minimum KILKANAŚCIE MILIONÓW zł. a zysku aż tyle by nikt nie wyciągnął z tego kawałeczka gruntu, nie ma takiej opcji by było to rentowne, już nie jedni z kasą o tym myśleli, ta wieża to worek bez dna, nikt tego nie chce, nawet w wieczyste użytkowanie za przysłowiową złotówkę, a Miasto samo nic nie zrobi, nie ma kasy,

i po drugie najistotniejsze : patrz Opublikowany 01.04.2016 - Prima aprilis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieża ciśnień

Dajcie spokojnie rozsypać się tej budowli ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org