sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry fryzjer

Witam, zrażona do fryzjerów szukam dobrego fryzjera - w Łomży -, który
zajmuje się ścinaniem włosów dłuższych, z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam,

M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

W Kolnie jest super spec. od fryzur: Beata i Zbigniew Majkrzak (pracował parę lat w Marjocie w Warszawie) Ceny niższe niż w Łomzy a robota warszawska. Trzeba się umawiać bo ma dużo chętnych ale kolejki nie za długie. Dzwoń 86 474 01 44.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

Na ul Pięknej Pani Ula B.Jak dla mnie potrafi zdziałać cuda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

do Franio11 ,jaka to jest robota warszawska ?? inaczej trzyma nożyczki ? śpiewa przy strzyżeniu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

Do MRY tzn lepsza robota- wykonanie, efekt. Jest na czym oko zawiesić. Kobiety od lusterka nie chcą odchodzić. Polecam spróbować aby się przekonać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

Rozumiem że to trzeba dojechac do Kolna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

Korespondencyjnie fryzur jeszcze nie robią, więc podróż nie unikniona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

A ja polecam salon fryzjerski Karina. Wędrowałam od fryzjera do fryzjera dopóki nie trafiłam do pani Justyny. Świetny efekt za niską cenę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

WItam,

dziękuję za informacje, salon Karina gdzie się znajduje? Zastanawiałam się jeszcze nad salonem \"Ewelina \", co sądzicie?, pozdrawiam,

M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

ayala..... nie oczekuj, że na tym portalu zostanie udzielona Ci konkretna podpowiedź. Jednym fryzjer \"x\" może nie odpowiadać, a Ty byłabyś zadowolona.
Poza tym.... na tym forum występuje autoreklama i jeden oczernia drugiego. Szkoda Twojego czasu. Pozdrawiam i życzę znalezienia fryzjera dla siebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer

Kazańska 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org