sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

Obserwuję od dłuższego czasu życie czeczeńskiej rodziny mieszkającej niedaleko w sąsiedztwie i jestem pełen podziwu dla czeczeńskich matek. Poświęcają się one bez reszty swoim dzieciom, które są całym ich życiem, dbają o nie, karmią, ubierają, prowadzą codziennie do szkoły, interesują się bardzo ich wynikami w szkole i pilnują na bieżąco wszystkich ważnych spraw dziecka. Nigdy się nie zdarzyło, żeby czeczeńska matka swoje sprawy czy interesy postawiła na pierwszym miejscu. Zawsze na pierwszym miejscu jest dziecko. Z naszymi matkami różnie bywa.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

Z polskimi matkami bywa różnie bo muszą pracować i zajmować się innymi rzeczami. Czeczeny siedzą na socjalach i mają bardzo dużo czasu na cokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

Także trzeba głębiej rozeznać temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

jak moża wydawa sądy dotyczące ogółu (na temat polskich matek) na podstawie 1 rodziny czeczenskiej (której nic nie ujmuję - matka to matka, nie zależnie od narodowości)?

swoja droga - slyszał ktos o czeczence pracującej poza domem (wychowanie dzieci to tez praca)? to chyba bardziej kwestia ich wiary, nie mają za bardzo innej mozliwosci samorealizacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

Co za naiwniak , gdybyśmy się znali to pokazałbym ci film o żeńskim batalionie
czeczeńskim , ale też możesz obejrzeć Czeczenki w szkole Bies- Łanie
Może zmądrzejesz....I spróbuj znaleźć taki film z Polkami w roli głównej
Czeczeńców jest około miliona, Polaków ze 40 daje to do myślenia..
Ponadto biedna Polka miała 600zł na rodzinę , a turystka z Czeczenii po zł 600
na głowę w rodzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

hehe, c2h5oh - ześ sie uniosl bo kazalem ci myslec w innym watku :) odnośnie mojego naiwniactwa:

jakbys nie widzial to Polska w stanie wojny nie jest, a jakbys chcial wiedziec co Polki robily podczas wojen to poczytaj chociażby o tej II światowej...
to raz...

dwa - nie wszystkie czeczenki to muzułmanki, ja o wojujących muzułmankach nie słyszalem, a ja pisalem o nich. zarzuc ten filmik (-i, linki) skoro sie na niego (nie) powolujesz, a nie banałami rzucasz...

ponawiam prośbę - zacznij myślec, a do tego czytac ze zrozumieniem :)

a to, że Czeczeńsców jest około miliona a Polaków 40 dobrze świadczy o nas, szczególnie, że historia konkretnie nasz naród doświadczyła, i to nie tylko ostanie 20 lat (pewnie nie wiesz, tyle trwa konflikt w Czeczenii). smutne, że ktos kto ma obywatelstwo polskie nie zna historii własnego narodu a podnieca sie innymi :) chociaż ja mysle, ze ta twoja \"mondra\" wypowiedz efekt mojej, jak widac slusznej uwagi...

pozdrawiam

ps. zeby nie bylo, ze tak samo rzucam teksty bez poparcia, to poczytaj chociazby to, troche ogolne, ale na start styknie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobiety_w_Wojsku_Polskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

To weź sobie za zonę Czeczenkę i będzie się wspaniale opiekować gromadką twoich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie matki lepsze od polskich?

Ktos kto pisal ten tekst to albo cyniczny ignorant albo nieopierzony z zyciem zawodowym (nie wspominajac o realiach ekonomicznych polskiej rodziny) czlowiek , zaczynajac od poczatku, podmiot prywatny nigdy nie bedzie wstanie konkurowac z podmiotem publicznym dotowanym przez budzet, tak samo polska rodzina 2+1(modelowa) badz 2+2, nie jest wstanie konkurowac czasem w przeciagu dnia 24h z czeczenska matka ktora ma rowne 24h na zajecie sie dzieckiem i dodatkowo jest dofinansowywana z budzetu (z kad kolwiek by ten budzet pochodzil) dlatego czeczenska matka nie jest lepsza od polskiej tylko stworzono jej lepsze warunki, naszczescie niektore kraje europy sie budza a niektore jak polska przetarly oczy z tego pylu poprawnosci politycznej i widza jak nie rowne moralnie i ekonomicznie sa traktowane kobiety w europie . Niestety wiele z tych muzulmanskich matek nieswiadomie badz co gorsze swiadomie wychowuje skrajncyh islamistow i wedle bardzo prawdziwego cytatu iz: \" .. nie kazdy muzulmanin to terrorysta, ale Każdy terrorysta to byl muzulmanin...\" mozna sie bac ze za 10 lat ci mili sasiedzi wystapia w TV twierdzac ze wychowywali syna pobozemu by nikomu nie wadzil i nie wiedza co tak naprawde mu odbilo ze sie wysadzil na lotnisku w W-awie... :P a tak na marginesie Polska matka syna uczy od malego ze kobiety to nawet kwiatkiem uderzyc nie mozna , ciekaw jestem czego od malego uczyly swoich synow muzulmanskie matki doroslych juz facetow ktorzy dali upust w Niemczech na sylwestra ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org