wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny mieszkań w dużych miastach

Ponieważ nie widzę przyszłości w naszym mieście, coraz częściej myślę, żeby całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie. Utknęłam w pracy, w której raczej nie mam, co liczyć na jakiś awans i nic mnie tutaj nie trzyma. Myślę o wyjeździe do Warszawy albo nawet Trójmiasta - przeglądałam już oferty pracy.. W przyszłości chciałabym kupić własne mieszkanie w jednym z tych miast. Orientujecie się w cenach nieruchomości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w dużych miastach

Hej, bardzo odważna decyzja...Ja bym chyba tak nie potrafiła, z dnia na dzień zmienić całe swoje dotychczasowe życie, zacząć wszystko od nowa. Ale jeśli nic cię tutaj nie trzyma, to nie ma sensu męczyć się czy żyć z dnia na dzień....Ceny nieruchomości głównie zależą od tego, czy decydujesz się na rynek pierwotny czy wtórny. Osobiście polecam rynek pierwotny, a ceny mieszkań w w Warszawie, czy Trójmieście zależą przede wszystkim od dzielnicy. Warto wcześniej przejrzeć oferty deweloperów, żeby wiedzieć na, co możesz sobie pozwolić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w dużych miastach

scierwa reklamowac sie w swoim dziale a nie na forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w dużych miastach

Ja zawsze marzyłam, żeby mieszkać w Warszawie. Niestety na marzeniach się skończyło. Nie mam tyle odwagi, żeby rzucić wszystko i wyjechać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org