poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
decyzje 500+

Witam,skladalam wniosek 22 kwietnia,do tej pory nie otrzymalam decyzji.Czy ktos skladal tez w tym terminie,i juz otrzymal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

spokojnie, dostaniesz koło 22 maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Spokojnie oni mają na to 3 miesiące :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Ja składałam 18 kwietnia i cisza do tej pory ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Żona składała przez internet ok 3-4 dni po ogłoszeniu możliwości składania, i po niecałych 2 tyg kasa była na koncie. W tym miesiącu czekamy na kolejną \"transzę\" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

dziękujcie to pisowi .....na kolanach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Społeczne pasożyty bez honoru kupione za 500zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Pareslow sam napewno złożyłeś albo byś złożył jakbyś mógł. To co źle że chcą w jakiś sposób pomoc polskim rodzinom. Peło jak rządziło to lepiej ci było ?? czy prezes ci nie odpowiada

----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Oj było mi lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

u mnie dziś miesiąc i cisza.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Ja nie jestem za żadną partią za czasów poprzedniego rządu nie dostałem od państwa nic, teraz przynajmniej mam szanse na te 500+ czy otrzymam niewiem mniejsza z tym, póki co nie powiem nic złego na rządzących.

----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.A do tych najmadrzejszysz....sama wychowuje dzieci,place niezla sumke za stancje,pracuje gdzie moge i ile moge a jezeli pomoc mi sie nalezy to ja poprostu biore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Brawo Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Jak latwo jest oceniac ludzi,ktorych nawet sie nie zna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Ja składałam 7 kwietnia i nadal czekam na decyzję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Moja kolezanka która tak strrrasznie była przediwko PISowi i ich programowi złożyła jako pierwsza i już ma kasiore za 2 dzieci,... W moich oczach dużo straciła.. a nadal jest przeciwko PIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

czas odpowiedzieć samemu se na pytanie

----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

wisienka, aleś ty głupia,
PiS ci dał ze swojej kasy te 500zł?

oj, zapłacisz drożej za kredyty- podatek bankowy, podatek od sieci handlowych - też na ciebie przejdzie w detalu , waluta słabnie - też pośrednio poniesiesz koszty, prąd, wodę, nawet i paliwa w górę , TV - abonament , leki, żywność ( wliczony wzrost ceny ziemi) + horrendalna podwyżka za wodę dla rolników / gospodarstwa rybackie - np, ponad karp 100% w górę,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

zapłaci i to wróci z powrotem wyjdzie na zero a nie wezmą sobie jak poprzednicy płaciłeś ale zwrotu pod żadną postacią nie było

----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

A wiec .pareslow. cierpliwosci za niecale cztery lata i tobie sie polepszy - albo i nie. trzeba miec nadzieje na lepsze jutro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Nadal nic....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Ja skladalam wniosek 7 kwietnia. Dostalam decyzje pod koniec kwietnia, a najlepsze jest to, ze jak chciałam się dowiedzieć kiedy wyplacaja to mówili ze wtedy kiedy rodzinne..... dziś jest 19 rodzinnego na koncie nie ma a ja 500 plus mam już 13 wpłacone na konto he a kilka godzin temu pan w ratuszu na zapytanie czy jakies przelewy były na 500 plus robione odpowiada;po niedzieli....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Dzwonilam do Pani na ul.Polna i powiedziala,ze na dana chwile rozpatruja wnioski z 13 i 14-go kwietnia,wiec osoby skladajace w tym terminie powinny dostac pieniadze w maju a cala reszta dopiero w czerwcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Może trzymają pieniądze na koncie i procenty rosną.

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/500-zamiast-wyplacac-pieniadze-szczecin-zalozyl-lokate_836994.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

W tym kraju wszystko jest mozliwe....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

moja koleżanka z pracy dostała jakieś dwa dni temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Składałem 10 kwietnia przez internet i nadal bez odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

J a jeszcze tez nie mam...

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

No coz...jedyna odpowiedz..To mamy na to 3 miesiace...wiec wszystko gra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Składałem 10 kwietnia przez internet bank Pko Bp.Dzwoniłem do urzędu miasta i okazuje się że mój wniosek dotarł do nich 1 czerwca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Najlepiej bylo zlozyc osobiscie a przez te banki to opoznienie nawet miesiac. U nnie to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Z tego, co wiem dziś były dostarczane decyzje do wniosków składanych 26-27 kwietnia. Może komuś to pomoże w cierpliwym czekaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

Ja czekałam na decyzję dwa i pół miesiąca...Mają czas do 3 miesięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: decyzje 500+

sąsiadka składała 19 kwietnia i jak dzwoniła we wtorek powiedzieli jej ze dopiero będą rozpatrywali.

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org