wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poród w Łomży

Cześć Jestem juz 4 dni po terminie , odszedł mi czop skurczy brak . Jak to jest w szpitalu gdyż w środę mam iść na patologie ciazy

Jan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

?

Jan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

to samo mnie zainteresowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

poleżysz na ginekologi ze 2 dni i pewnie ci wywołają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Ja bym poszła od razu, lepiej jak monitorują maluszka a Tobie bez różnicy czy leżał w domu czy w szpitalu, a tam przynajmniej opieka... jaka jest to jest ale jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Czy to prawda że wywołanie porodu tak bardzo boli i nie dają żadnego znieczulenia

Jan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Wywołanie nie boli tylko poród boli. Wywołane skurcze bardziej bolał niż te które przychodzą same naturalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Jak to jest z znieczuleniem ?

Jan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Dają gaz. Nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Do znieczulenia potrzebny jest anestezjolog, którego brakuje na tym oddziale. Mimo iż w całej Polsce takie znieczulenia powinny być dostępne to w praktyce nie ma lekarza, który je poda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Dokładnie. Ministerstwo Zdrowia chciało zrobić dobrze ciężarnym i krzyknęło \"znieczulenie dla każdej rodzącej\", tylko zrobił koło d*py szpitalom, oddziałom położniczym i anestezjologom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Mi gaz tylko przeszkadzał bo nie da się nim złapać tak dużego oddechu, po prostu są wiele płytsze. Poza tym jedynie na początku \"czułam szum\" ale po paru minutach nie odczuwałam żadnej różnicy. A i jeszcze jedno gaz podają dopiero od pewnego momentu ( rozwarcie chyba 5 cm)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org