wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Szukam dentysty, który dobrze wyrywa zęby na NFZ. Czytałam kilka pochlebnych opinii o Głuszkowskim na Polowej, ale czy on przyjmuje na NFZ i czy rzeczywiście jest godny polecenia? Zdarzyło się też kilka negatywnych uwag na jego temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Witam,
Ja rwałem \"ząb mądrości\"u ojca jeszcze w gabinecie domowym ale prywatnie w niedzielę o nikt nie chciał się tego podjąć, a on jest chirurgiem i zrobił to profesjonalnie. Następnie to samo z drugiej strony już na Polowej i to bez znieczulenia, tylko wszedłem i wyszedłem, on sam się dziwił tylko też prywatnie bo nie miałem ubezpieczenia ale widziałem tam ludzi czekających czyli sądzę że tak. Proszę mi wierzyć to były duże zęby :) Ja osobiście polecam i wiem że wiele lat temu był to najlepszy dentysta.
Pozdrawiam

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

ketjowr dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?


ten starszy wyrywa i jest od tego specjalistą,
negatywne komentarze są ponieważ on wyrywa tych zębów setki miesięcznie,
nie robi prześwietleń, nie przejmuje się niczym !!!

mi kiedyś wyrwał jedną ósemkę zanim dobrze gębę otworzyłem a za drugim razem rwał dwie godziny z przerwami...

do wyrywania zębów koleś podchodzi jak do wyrywania włosów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

pania kowalczyk białystok super moja pani ...a ten wasz gł...słyszałem że masakra wielki pan......nie zna się na robocie są lepsi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

nie polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Ile ludzi,tyle opinii.
Ja polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Nie polecam.

cook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Wyrywa dobrze zarowno on jak i pióro na hipokratesa. U gluszkowskiego bylem prywatnie na polowej... usunal zab bez problemu ale mialem jakies takie wrazenie lekcewazenia mnie jako pacjenta. Jak o cos pytalem to wcale nie odpowiadal latal tylko od jednego fitela do drugiego.. nie polecam syna gluszkowskiego!! Pioro wyrywa tez dobrze u niego bylem z duzo gorszymi przypadkami np. Zab byl zlamany ponizej dziasla i duzo prochnicy tak ze musial wygrzebywac po kawalku, ale nie bylo to dla niego problemem. Takze polecam tego i tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Wyrywalem oczywiscie zeby tzw. Martwe czesciowo zrosniete ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie stomatologa Głuszkowskiego?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org