wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

witam jak w temacie chciałbym dowiedzieć się którego dentystę polecicie mi do usunięcia ósemki chirurgicznie z góry dziękuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

Głuszkowski Bogusław ul.Polowa 16.
Szybko i profesjonalnie a że bezboleśnie to już nie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

w szpitalu, bezpłatnie. Byłam i polecam

P.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

Jeżeli chodzi o ceny to w Łomży jest masakra. Sam osobiście mam problemy z zębami i po moich doświadczeniach powiem , że ciężko w Łomży znaleźć dobrego dentystę czy chirurga szczekowego. Nie wiem jaka jest sytuacja u Ciebie ale jeżeli masz wyrzniętą ósemkę to masz pół biedy - w takiej sytuacji polecam dr. Hannę Kowalewską która ma swój taborem w stawiskach. Uwazam że Pelosi jest dojechac te 30 km i mieć fachową obsługę i czas u dentysty spędzić miło. Cena raczej trochę niższa niż w Łomży Ale dodając koszt dojazdu to wychodzi na to samo. I nie zrazaj się ze to jakiś wojskowy dentysta. Pani Kowalewska robi wszystko profesjonalnie, dokładnie i porządnie, oraz bezboleśnie a to chyba bardzo ważne. W drugiej sytuacji jeżeli ósemka ci się nie wyrznela to poleczam dr. Szarmach w BBialymstoku. Idąc tam od samego początku jesteś traktowano jako najważniejszy pacjent a gdy wchodzisz do gabinetu to dr. I formuje cię na każdym kroku co robi i jak to robi. Profesjonalnie i dokładnie oraz bardzo dobrze. Cena w tym wypadku to 200-300 zł Ale w Łomży też podobnie..
(...)

I pamietajcie, że dentysta to też lekarz który powinien przyjąć nas na fundusz zdrowia. Lepiej chyba dopłacić za wypełnienie czy za znieczulenie niż pokrywać koszt całej wizyty.

Mam nadzieję że moje doswiadzczenie pomoże komuś w podjęciu decyzji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

nie polecam pana Głuszkowskiego :/ bardzo źle wspominam rwanie - miesiąc wyjęty z życiorysu przez powikłania. Znam kilka osób które też miały komplikacje po jego 8rwaniu. Spróbuj w szpitalu i jeśli nie jest to skomplikowane to Tryniszewska MOOOOOŻE się podejmie bo ona nie każdego zęba decyduje się jednak rwać. Lepiej jechać do Białego lub Warszawy, państwowo termin w ciągu 2-3tyg idzie ustalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

ok dziękuje za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta chirurgiczne wyrwanie 8-semki

Odnośnie chirurgii dentystycznej myślę, że warto sprawdzić ten gabinet. Wprawdzie nie jest z Łomży, ale kilku znajomych mi go polecało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org