piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
vectra.....

czy ktos ma z netem od godziny 20 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: vectra.....

Od dłuższego czasu mam wieczny problem ze zryqanym połączeniem,ale oczywiście nic się nie można dowiedzieć poza tym że \"mamy awarie\"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: vectra.....

Ja z vectrą tak się rok bawiłam, wiecznie problemy, nic sprawnie nie działało. Zaufajcie mi, przejdźcie gdzie indziej bo szkoda nerwów, a i tak nie będzie dobrze. Wystarczy poczytać komentarze na ich fb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: vectra.....

Ja nie mam z vectrą już od dawna żadnych problemów. Niedawno podpisałem nową umowę.
Z powodzeniem mogę polecić (to nie jest reklama).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: vectra.....

NIE PODPISYWAC UMOWY Z VECTRA- CIAGLY BRAK INTERNETU, TO JEST NAGMINNE.BRAK KONTAKTU TECHNICZNEGO,NIEMILA OBSLUGA W ODDZIELE W LOMZY. I MYDLENIE OCZU ,ZE JAK PANU SIE ZACINA TO PAN PODPISZE NOWA UMOWE Z SZYBSZYM INTERNETEM TO NIE BEDZIE SZIE CIELO. 10MB TO MALO.I TO NAJWIECEJ SIE TNIE WTEDY GDY KONCZY MI SIE UMOWA Z NIMI, A JESTEM KLIJENTEM JUZ ILES TAM LAT,ALE TO JUZ SKONCZY- NIE PODPISYWAC!!!CHYBA ZE NA WASZYCH ZASADACH I UMOWIE CZYTELNEJ JEDNOSTRONICOWEJ. A JESZCZE DODAM ZE W CZASIE UMOWY 2 LETNIEJ PODNOSZA CALY CZAS KOSZ ABONAMENTU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: vectra.....

Od jakiegoś czasu, również mamy problem z Vectrą. Nie pomaga dzwonienie na infolinie, pisanie na fp, oraz odwiedzanie punktu w Łomży. Chcemy zerwać umowę z winy dostawcy. Tyle razy zgłaszaliśmy brak internetu i telewizji, że już wystarcz. Płacę za konkretne programy i prędkość internetu, a tu co chwilę \"brak sieci\". Jedyne tłumaczenie to \"awaria w Państwa regionie\". No serio? Sama do tego bym w życiu nie doszła... Tylko ile ta awaria ma trwać?! Problem mamy już od stycznia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org