niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I co Wy na to?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060829/SPORT/60828016

Wasz ukochany klub być może będzie grał w znienawidzonym mieście. Jak to przeżyjecie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

to niemożliwe :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

ale to tylko do rundy wiosennej , lepiej ,zęby mnieli grać kilka razy na tym samym boisku niż cały czas wyjazdy :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

Ku pokrzepieniu serc trochę historii...
"W 1932 roku ŁKS zostaje mistrzem ligi jednak białostocki oddział PZPN nie wiadomo dlaczego, znowu umieszcza ŁKS w klasie B. W 1933 roku ŁKS znów zostaje mistrzem, wygrywając wysoko z Jagiellonią i Jutrznią Białystok i awansuje do klasy A(2 liga) zdobywając jej wicemistrzostwo. ..."

A wracając do tematu - jak innej możliwości nie będzie....

a kiedyś było tak pięknie:
"Płytę boiska zdrenowano i otoczono 3-metrowym wałem ziemnym. Od ulicy Zjazd stała trybuna kryta, a pod nią mieściły się szatnie. Na obiekcie znajdowała się również 400-metrowa bieżnia, płyta treningowa, 5 kortów ziemnych, boisko do koszykówki i siatkówki, hala gimnastyczna, basen i przystań wioślarska. (...) W czasie wojny zniszczono stadion (trybuny spalone, murawa zryta pociskami). Po wojnie grupa piłkarzy, którzy ją przeżyli, zaczęła znowu grać. ....."

Tyle, że było to około 70 lat temu.

(informacje ze strony http://www.lks.4lomza.pl/)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

Jakoś damy sobie radę bez wylewania łez.

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

Koczissku , kochany czerwonoskóry z białych ostępów, a co ty na taka wiadomość:

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8723

jest to tylko efekt działań ostatnich lat.

wątek ten poruszam również na forum polityka.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

Basen planowano zbudować, zbierano już na niego skladki. Miał być 50m odkryty. Gdyby nie wybuch wojny pewnie byśmy mieli ładny basen. Jedną z pierwszych składek wpłaciła Ochotnicza Straż Pożarna z Łomży. Korzystano przystani ŁTW, które w 1934 r. okresie przyjęło nazwę ŁTW ŁKS "Legion" i jak informowano utworzyło autonomiczny oddział wioślarski (nastąpiło połączenie i znalazło się w strukturze ŁKS).

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

Z pośpiechu zostawiłem niepotrzebne słowo: okresie - z innej wersji postu przed ostateczną i niedopisałem literkę z przed ŁTW.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co Wy na to?

A ja na to nic.
Trudno się mówi. Co ja mam do tego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org