piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sterylizacja chihuahua

zastanawiam sie nad sterylizacja mojej chihuahua, co wy o tym myslicie? jaki gabinet weterynaryjny w Łomży polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja chihuahua

Sama sterylizacja, poza wygodą oczywiście, przedłuża życie suni o parę lat. Ze wszech miar polecam. Co do gabinetu: każdy poleca swoje. Popytaj swego weterynarza, idź do innego, porozmawiaj. Zawsze jest ryzyko, ale licząc zyski i koszty - warto.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja chihuahua

Nie ważne gdzie i tak ci tego nie datuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja chihuahua

Nie ważne gdzie i tak ci tego nie daruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja chihuahua

Warto wysterylizować suczkę. Ja byłam głupia i nie zrobiłam tego za wczasu. Pies zachorował na ropomacicze (mimo tego, że miała szczeniaki). Dużo kosztowało jej leczenie (USG, leki, operacja, kolejne wizyty), a najgorsze, że pies się porządnie nacierpiał. Całe szczęście się udało, ale drugi raz tego błędu bym nie popełniła. Ja osobiście zwierzęta leczę w OAZIE i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, ale wiem, że nie każdy jest zadowolony z tej lecznicy. Dobrą opinię ma też pan Leończak z Hipokratesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja chihuahua

a co myślicie o gabinecie weterynaryjnym Filemon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org