sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra nawigacja samochodowa

czy jest sens kupowac nawigacje gps samochodową,moze lepiej posługiwać sie nawigacją w telefonie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Jeśli masz telefon z ekranem min. 4\", do tego uchwyt na szybę i ładowarkę samochodową (koniecznie, bo nawigacja mocno obciąża baterię) to nie ma sensu kupować osobnego urządzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Ja jestem zwolennikiem posługiwania się nwigacją w telefonie (lub tablecie)
Tylko jak zawsze i ze wszystkim nic nie jest do końca białe ani czarne. Na pewno nie polecam smartofonów marki LG. Samsungi w miarę dobrze sobie radzą ale najepsze dla mnie do nwigazji zawsze były chińskie Vertisy tylkoze starszych modeli. Tyle mam doświadczenia to tyle kledze pomogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Używam AutoMapę na smartfonie LG i żadnych problemów więc nie wiem skąd taka opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Yanosik - duża baza polskich kierowców na bieżąco zgłaszająca zagrozenia na drodze, korki, itp. Polecam na trasy całej Polski!

Waze - przygotowana z wykorzystaniem użytkowników google maps :) ...na trasie jako tako (wolę Yanosika), ale genialna w dużych miastach - Warszawa, trójmiasto, Kraków, Wrocław, itd... wspaniale znajduje skróty i objazdy oraz na bieżąco proponuje zmiany, jeśli akurat ludzie wyszli z pracy i coś się gdzieś zakorkowało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

PROPONUJĘ NAWIGACJE Z OPROGRAMOWANIEM NAVITEL. Jest spoko użytkuję ja od 4 lat i zawsze doprowadziła mnie do celu lepiej niż automapa i mniej gubi sygnał szczególnie w obszarach leśnych. Dożywotne aktualizacje, polecam ją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Oczywiście Yanosik i Waze na smartfonie! :)
Po co płacić za dodatkowe urządzenia, jak są świetne, darmowe aplikacje na smartfony! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

ja mam nawigację tom tom i powiem i lepszej nie mogłem kupic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

A jaką nawigację polecacie do aut ciężarowych? Oczywiście z uwzględnieniem tonażu i wysokości auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

a jeśli chodzi o nawigacje w telefonie to jakiego rzędu sa to koszty,jak duze pakiety danych pobiera gps przy codziennym użytkowaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Garmin robi nawigacje do samolotów pasażerskich, więc mają dopracowane wszystkie „patenty”. Za pięć stówek można mieć coś na prawdę niezłego.
Navi z telefonu, to tak jak lody z pralki. Jak to mówią „Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

ja mam dośc stary telefon, używam go jako nawigacji, co najlepsze nie muszę mieć połączenia z internetem,a teraz w tych nowych to porażka, jak nie masz internetu to gps nie dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra nawigacja samochodowa

Dyzio88 u mnie z nawigacją jest tak samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org