sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biała Audi Veneda

Blondynko w białej Audi kombi o nr rej. BL 47...., posiadanie fotelika dla dziecka nie uprawnia do parkowania w miejscach dla rodziców z dziećmi. Sama nazwa mówi, że są to miejsca dla rodziców z dziećmi a nie dla rodziców z fotelikami.
Miałam ogromną ochotę podejść do ciebie ale stwierdziłam, że tylko będziesz pyszczyć. Z nadzieją, że przeczyta to któryś z twoich bardziej inteligentnych znajomych i zwróci ci uwagę, robię to publicznie.
Mam nadzieję, że takich posiadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

P.S. W przepisach kodeksu drogowego nie ma takiego znaku uprawniającego parkowanie dla kobiet z dziećmi więc nie jest konieczne jego przestrzeganie .

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

a może dziecko odbierała i męża? koleżankę z dziećmi itp. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Wsiadala sama z zakupami! Najwidoczniej za leniwa by dalej zaparkować.
W przepisach może i takiego znaku nie ma ale jakaś kultura osobista obowiązuje prawda? Poza tym trzeba mieć trochę empatii dla rodziców z naprawdę małymi dziećmi, gdzie potrzeba całej szerokości drzwi by wyjąć malucha z fotelikiem. Po to są te miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Dokładnie, Zależy to tylko od kultury. , Lecz kobieta mogła przyjechać z dzieckiem i mężowi je zostawić, różne wersje mogą być.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Różne wersje mogą być nawet i taka ze dziecko czekało na nią w foteliku w samochodzie :). Pozdrowienia dla Pani z audi jak i również dla autora tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Zawzięcie będę opierać zarzuty, ponieważ przeszłam obok samochodu i dziecka nie było! Nie jestem ślepa. Pani nie chciało się parkować dalej i podejść i tyle w temacie. Kultura się kłania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

kfz ale sa inne przepisy regulujace ta kwestie, np koperta i tabliczka z opisem po co ona jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Kaśka2 lepiej powiedz czego jej pozazdroscilas

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Zapewne pięknych długich włosów blond i nowej A8

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

kfz.251 nie trafiłeś. To coś innego. Masz jeszcze jakieś pomysły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

często jest tak pod lidlem. Facet po 40 z panienką w mercedesie a ja z dziećmi się telepie z zakupami przez pół parkingu. Raz zwróciłam uwage że sklep chcąc ułatwić zakupy osobami z dziećmi wyznaczył to właśnie miejsce a on jest sprawny fizycznie i młody i kupował tylko pepsi a pogoda ładna więc nic by mu się nie stało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

A jak to jest jak przyjedzie ojciec z dzieckiem?? nie ma takich znaczków dla męszczyzn z dziećmi .

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

W bardziej cywilizowanych krajach od dawna gnębi się tego typu zachowania.
A tu pewnie nawet nie chodzi o wygodę, ale o zwykłe cwaniactwo i brak kultury!
Szkoda gadać - burak w audi! (a raczej buraczka)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

to napewno jakiś BLM bądz BKL. My rodowici Łomżynianie mamy kulturę.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

to nawet nie cwaniactwo tylko brak umiejętności parkowania w miejscu gdzie jest go nieco mniej :) W miejscach dla rodziców z dziećmi wiadomo że jest go znacznie więcej a więc i lepiej zaparkować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Podobnie jest z miejscami dla inwalidy. Straż miejska zamiast się czaić pod urzędem wojewódzkim powinna się właśnie ustawić pod venedą, albo np. pod kauflandem i tępić tą patologię! Nieraz już widziałem takich \"inwalidów\" w volvo xc90. Niepełnosprawni inaczej - qrwa ich mać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

A jeżeli przywiozę swoją matkę na zakupy do sklepu to rozumiem, że mogę stanąć na takim miejscu. W końcu to jest matka, a ja jestem jej dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biała Audi Veneda

Ale to musisz za rękę iść i misia mieć bo na tabliczce jest pani trzymająca dziecko za rękę które trzyma misia

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org