sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Witam, dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do poradni kardiologicznej. Czy ktoś z Was korzystał już z jej usług? O której trzeba tam pójść? Skierowanie trzeba zanieść do rejestracji? Czy trzeba długo czekać na wizytę? Czy wszystkim robią badania i jakie? Podpowie mi ktoś w tej kwestii? Jestem młodą osobą i nigdy tam nie byłam. Kompletnie nie wiem co mam zrobić. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Miłego dnia! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Ja znalazłam tel. do rejestracji i zadzwoniłam. Termin był za ok. 3 miesiące i miałam 2 tyg na doniesienie skierowania. Przed pierwszą wizytą ekg. Potem lekarz kieruje na ewentualne inne badania. Lekarze przyjmują od 9:00, a ekg chyba od 8:00, albo 7:30. W rejestracji niema raczej kolejek. Jest porządek tj. dostajesz numerek i grzecznie czekasz. Nikt się nie wciska. Jak 2 razy byłam o 8:00-8:15 to miałam numerek 7 i 8. wychodziłam ok. 11:00. Pójdziesz przed 8:00 to będzie wcześniejszy numerek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Sprawdź, może szybciej będziesz miała wizytę w SOMED na Al. Legionów. Tel. 86 212 53 82. Tam też jest kardiolog i przyjmują na NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Ja miałam robione EKG u lekarza rodzinnego. Dzięki za odpowiedzi. Myślałam, że z tym skierowaniem moge iść tylko do szpitala. W ogóle się nie orientuję w tym temacie, bo do tej pory nie miałam takiej potrzeby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Zdrowia pozostaje życzyć.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

prosze zadzwonic na ul wojsks polskiego kolo biedronki tam sa dobrzy kardiolodzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poradnia kardiologiczna w szpitalu-Pomocy

Zamyślony-Dziękuję :-)

Więc tak,najdłuższy czas oczekiwania jest w przychodni SOMED(pażdziernik)
W szpitalu koniec lipca
Najszybciej przyjmą mnie na Wyszyńskiego. Na pewno w bardzo poważnych przypadkach termin byłby krótszy. Cóż, pozostało mi czekać.
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org