czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komax hurtownia czy sklep

No właśnie mam kolegę w tej firmie i pewnie dlatego się skusiłem,remontowałem mieszkanie i potrzebowałem glazury i art.sanitarne,nie szukałem nigdzie bo po co skoro reklamy przekonują no i w końcu kolega pracuje,jak się okazało przepłaciłem,w tej firmie zapłaciłem,szkoda że zrobiłem wycenę po a nie przez,poprostu myślałem że mają dobre ceny a jak się okazało było inaczej,nie polecam więc tej firmy a przyszłym nabywcom radzę aby zorientować się o towary i ceny w i,bym sklepie,taka wycena dużo znaczy,oszczędzicie państwo w ten sposób trochę pieniędzy które można przeznaczyć na inne cele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komax hurtownia czy sklep

Skarżysz się na swoją głupotę? Chyba normalne, ze robi się wycenę przed zakupem, a nie kupuje w ciemno, bo kolega poleca. Sam piszesz, że nigdzie indziej nie szukałeś, więc chyba tylko do siebie możesz mieć pretensje, że d... nie chciało Ci się ruszyć i porównać ceny. Za wygodę się niestety płaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komax hurtownia czy sklep

~johnyb. Tym wpisem na forum robisz „pod górkę” swojemu koledze. Ceny hurtowe dotyczą zakupów hurtowych. Nie sądzę abyś kupował(a) 10 sedesów, kranów, lub 100m² glazury.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komax hurtownia czy sklep

Zamyslony ma racje. Robilismy remont jakis czas temu i akurat komax byl najtanszy, tyle, ze bralismy ponad 100m2 glazury, terakoty itp. Zaden sklep nie byl w stanie przebic ich cenowo, a przy takich ilosciach szuka sie najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org