piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Kupowałem dziś tuby strzelające płatkami róż na wesele kolegi i zong przy kasie. Tuba dwa razy droższa niż na allegro. Potem z ciekawości sprawdziłem w innych sklepach i też wszędzie sporo tańsze niż tam. Też się w tej super hurtowni tak kiedyś nacieliście?? Nigdy więcej tam zakupów. Nie polecam tego psełdo sklepiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

nie psełdo tylko pseudo,krytyku...

Gdyby kobieta była czymś dobrym...i Bóg by miał jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

zacznijmy od tego co to jest hurtownia ? jak samo słowo mówi Hurt a nie zakup np jednego ołówka. więc moim zdaniem to jest sklep bo w hurtowni z prawdziwego zdarzenia to zwykły klient który nie prowadzi działalności to zakupu nie zrobi .takze nie ma się co gorączkowac ceny jak w innych sklepach nawet czasami wyższe więc plać i płacz .swoją drogą kiedyś sprawdziłam na klockami lego było 30zl różnicy taniej w internecie już z przesyłką .i ten sprzedawca też zarabia bo przecież nie sprzedaje charytatywnie .:)

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Niestety...
Prowadzenie działalności gospodarczej, utrzymanie lokalu i pracowników składają się na ceny towarów. Nie liczę tutaj haraczu skarbowego i ubezpieczeniowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Zapłać prad, lokal, zusy, skarbowe itp i zobaczymy ile Ci zostanie. Taki sklep internetowy moze prowadzic jedna osoba, a w stacjonarnym musi być z 5. Widzisz już różnice ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

W hurtowni masz konkretne rabaty od producentów. Czasem średnio 40-50% od ceny detalicznej. Wiec jest na czym przyciąć. Niech coś zwane Hurtownią Prymus nazywa się zwykły sklepik a nie robi ludzi w balona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

40 50% gdzie się tego nasłuchałeś? a taka to hurtownia jak z ciebie handlowiec. Drugim razem pogrzeb na rynku w starociach tam jest tanio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

A brałeś hurtowe ilości że ceny mają być hurtowe? :D A czy zarabiaja 30% czy 130% to ich sprawa, zawsze boli kogoś ile kto zarabia. Otwórz swoja no i też... zarabiaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

dwie to już hurt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Następnym razem kup na Allegro i nie zawracaj ludziom d... swoimi frustracjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

a może zrób im konkurencje, otwórz hurtownie, kto to słyszał tyle zarabiać... skandal!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

W Prymusie każdy towar ma opisaną cenę :) Widziały gały za ile brały .

A było to tak napewno : kupił koleś tuby, a potem poleciał do domu sprawdzić ile kosztują na Allegro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

patrzę sami obrońcy Prymusa. Pewnie szef i jego pracownicy trzęsą du..ą o swoje posadki :) w myśl zasady nie ważne jak piszą... oby pisali :) a prawda jest taka że w h..j drogo i żadna to hurtownia... tylko osiedlowy sklepik z marżami z kosmosu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Ale urwał :D Co niektórzy to opisują chyba z własnych doświadczeń hahah :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Nie mam nic wspólnego z Prymusem, ale mam dość takiego pier**lenia. Widziały gały co brały, jak mi jest za drogo to nie kupuje,a nie poźniej na internetach płacze że drogo . A skoro przepłaciłeś to jesteś... sam siebie nazwij :) KAŻDY chce żyć i każdy chce zarobić a ile kto zarabia niech Cie g obchodzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

madano, na miejscu właściciela tej hurtowni pozwałbym cię do Sądu na drodze cywilnej za te wszystkie bzdury, które tutaj wypisujesz. Dołączyłbyś wtedy do grona idiotów, którzy najpierw piszą tutaj bzdury, a potem publikują przeprosiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Rolnik a ty co admin ze masz czegoś dość?? Jak masz dość to puść albo się spuść... Mietek jak ktos pisze ze drogo to chyba pisze prawdę i może to udowodnić... zresztą nie tylko moja to jest opinia... wiec mogę pisać co mysle i nikt mi nie zabroni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Posłuchaj PATAFIANIE przeciez kazdy kupujacy ma wolna wole
i kupuje tam gdzie jest taniej.Łomza posiada wiecej sklepow a
ty z lenistwa ładujesz sie do pierwszego a potem plodzisz bzdety.
Ktos cie ubeznowolnił ze musisz kupowac tylko tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Siwy debilu wyraziłem tylko swoją opinię nic więcej do której mam prawo! Nie masz nic do powiedzenia w temacie ze tam jest drogo i ze nie powinno to coś nazywać się hurtownią to się nie odzywaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Debil,to cie zrobił!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

hehehehe... idź do kibelka cwelu ulżyj sobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

To cwel ciebie zrobił?A ja myslałem ze debil?Sorry ze strzeliłem gafe!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Prawda jest ze jak tam byles i stojac kolo polki
to o maly wlos cie nie kupili.Tata byl z corcia a
ona chciala pajajaca a w pomylce wskazujac ciebie
oznajmila-Tatusiu,chce tego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Siwy ciebie jak robili to gafę jedną wielką po pijaku zrobili. W czekoladowe oko było i wypłynęło potem takie gówno na świat ze każdego odwraca na twój zasrany widok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najdroższa Hurtownia w Łomży - Prymus

Dla ciebie jesli juz to.,Pan Siwy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org