piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do rolników: kogo polecacie ?

Chce zmodernizować troszkę gospodarstwo czyli zmienić dojarkę z baniek na przewodową do zakładania dojarek kogo polecacie z Łomży i okolic? Ważny dla mnie jest także błyskawiczny serwis jak by coś się popsuło. Z góry bardzo dziękuję za każdą informacje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do rolników: kogo polecacie ?

W gaspolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojarka przewodowa

Chce zmodernizować troszkę gospodarstwo czyli zmienić dojarkę z baniek na przewodową do zakładania dojarek kogo polecacie z Łomży i okolic? Ważny dla mnie jest także błyskawiczny serwis jak by coś się popsuło. Z góry bardzo dziękuję za każdą informacje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do rolników: kogo polecacie ?

Polecam firmę Ropex z Śniadowa/Truszki chłopaki dużo zakładali dojarek w mojej okolicy i trzeba przyznać znają się w tym fachu.

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do rolników: kogo polecacie ?

A co sądzisz o Białobrzeskim z Łomży słyszałeś coś o nim w swoim regionie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do rolników: kogo polecacie ?

Białobrzeski był u mnie na wycenie i za taką samą specyfikacje zarządał odrobinę więcej od wyżej wspomnianej firmy, ale też podobno robią dobrze.

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org