wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wniosek 500 plus na Polnej

Witam,
Zwracam się z pytaniem: ile czasu zajmuje teraz oczekiwanie na złożenie wniosku \"500 plus\" na ul. Polnej? Na co zwrócić uwagę przy składaniu, czego nie zapomnieć, by wniosek był kompletny i został przyjęty?
Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wniosek 500 plus na Polnej

Zależy czy składasz na pierwsze czy kolejne dziecko. Jeśli na pierwsze,a pobierasz też zasiłek rodzinny, to są dodatkowo potrzebne te same dokumenty, a oni je już mają, więc wystarczy sam wniosek. Najlepiej zadzwonić do nich i się zapytać jakie dokumenty dodatkowe są potrzebne (tylko przy pierwszym dziecku, bo przy kolejnym sam wniosek się składa), oni powiedzą i wtedy można iść z kompletem dokumentów żeby nie latać kilka razy i stać w kolejkach. Podobno najlepiej iść po południu, bo jest już mniej ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wniosek 500 plus na Polnej

W czwartek składałam, czekałam godzinę czasu. Jeśli czegoś nie wiesz osoby z obsługi Ci wytłumaczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org