sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Via Baltica

Koncepcje, wstępne opracowania, oddziaływanie na środowisko, warianty przebiegu trasy, opinie, studium wpływu na życie mrówek, studium pogorszenia warunków życia bobrów, zmiana koncepcji bo dwóch rolników się nie zgodziło a więc od nowa: koncepcje, wstępne opracowania, oddziaływanie............ a idźcie wy wszyscy w pizdu z tą waszą via balica. Tego już się słuchać i czytać nie da!!! Białystok już dawno położył lachę na tą porąbaną balticę i wybudował sobie piękną drogę. A tu inżyniery, doktory, profesory, architekty uczynili sobie stałe źródło dochodów i opracowują koncepcje.... od 20 lat. Ciekawe, ile już milionów poszło na inwestycję, z której od 20 lat nieźle żyje wybrana grupa osób a jeszcze nawet nie ma zatwierdzonej koncepcji?
Co to za kraj, w którym całe grupy pasożytów mogą nieraz pół życia przeżyć nic praktycznie nie robiąc, albo inaczej: robiąc trochę szumu, co jakiś czas rzucając jakiś news dla ciemnego ludu i pobierać dyrektorskie pensje. Dotyczy to także rodzin ofiar wypadku samolotu w Smoleńsku, którzy doją nas od kilku lat i końca nie widać (oraz całej rzeszy adwokatów, członków różnych komisji, ekspertów no i szefa- Macierewicza), wszelkich syndyków upadłych zakładów (zdarzały się przypadki pobierania kilkunastotysięcznych pensji przez 25 lat!!!), którzy raz na jakiś czas pojawiają się w zakładzie i coś sprzedają za 10% wartości, przeważnie za łapówkę i wielu, wielu innych.
Już nie wiadomo, czy się wkurwiać czy się śmiać gdy słyszy się temat: via baltica przez Łomżę, podobnie jak z zapowiedzi każdego kolejnego prezydenta, że podczas spotkania z prezydentem USA, będzie poruszał sprawę zniesienia wiz dla Polaków.
Trochę chaotycznie ale wkurzyłem się tą via balticą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Słuszny pogląd; nic dodać, nic ująć. Jestem \"za\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

kede dobrze gada ! masz browara :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

może i chaotycznie ale lepiej tego nie da się ująć :) masz browar i u mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Suuuper pogląd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Ciekawe jak wygląda sprawa budowy autostrad za granicą czy też tracą miliony i czas liczony u nas na 20 lat?!!!na cały ten sztab darmozjadów i pasożytów fachowców od brania pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org