wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Wiem że powtarzam się z pytaniem i było już to poruszane na forum jednak nie mogłam nigdzie znaleźć odpowiedzi. U kogo polecacie zrobić nauki przedmalzenskie ? Zależy mi na tym, aby zrobić to podczas jednego spotkania, gdyż ze względu na pracę ciężko nam dobrać wspólnie terminy. Kogo polecacie ? Proszę o namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Idź do ojca Mateusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

HEHEHE chore ze w cos takiego ludzie sie bawia. Nie wiem jak ktos ma mnie uczyc co ja ze swoja zona moge a co nie. Porazka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

rajdowcu a do samochodu wsiadłeś po ilu sekundach nauki? Jeśli uczyłeś się jak jeździć samochodem to dlaczego uważasz ze nie potrzebna jest nauka życia w małżeństwie? Takiś mądry, wielu jest takich i po dwu miesiącach już się rozwodzą. Założyciel tego tematu jest twego pokroju bo ma na to tylko 1 godz. a może 2. Szybko się nauczy szybko zakończy, więc po co w ogóle zawracać głowę małżeństwem chyba tylko się liczy na obfitość prezentów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Oprócz nauk warto posłuchać księdza Pawlukiewicza oraz pana dr. Jacka Pulikowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Na co te nauki przedmałżeńskie. Obejrzyjcie razem dobrego ślizgacza, a więcej do życia wniesiecie niż te głupie gadki przez....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Nie wiem czy milosc mozna porownywac do jazdy autem. Dla mnie smiechu warte ale rozne sa odchyly . Ja jestem szczesliwy i nikt nie musial mnie tego uczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Naukę kierowania rodziną powinien prowadzić doświadczony pedagog chociażby
taki ksiądz , który ma liczne dzieci bo może wiele nauczyć,choćby jak te dzieci utrzymać
za państwowe pieniądze
Jest to wiedza bezcenna w dzisiejszych czasach , a dodatkowo przyszła matka może
się dowiedzieć ,że alimentów może nie otrzymywać od ojca dziecka , ale ze
specjalnego funduszu , którym zarządza biskup
Wielce pouczające nauki , i tu niestety złośliwi nie maja racji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Ja na naukach przedmałżeńskich (prowadzonych przy katedrze), dowiedziałem się że ksiądz niema prawa brać pieniędzy za ślub. Jeśli zażąda to należy zgłosić do biskupa. Oraz że ksiądz nie udziela ślubu, jest tylko świadkiem a ślubujemy sobie nawzajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Jutro zagadam ze szwagrem on załatwi to w pół dnia (lub nocy) szykujcie flaszkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Fanka ptactwa Twój szwagier jest księdzem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

O takie sprawy kobieto nie pyta sie na forach ale w kancelarii parafialnej. proste?! Jak takis pustak w takiej sprawie, to i w sprawach malzenskich nie bedziesz zbyt tęga glowa. Oba z chlopem jesteśta takie tępe??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Wyobraź sobie ze wiem gdzie się pyta ale nie wszędzie akurat pasuje Ci grupa ze wzgledu na godziny pracy. Anonimowo to każdemu tak łatwo obrażanie drugie osoby idzie . I z jakiego powodu? Bo ktoś zwyczajnie po ludzku chciał się o co zapytać. Ludzie ogarnijcie się bo mam wrażenie że za komputerem nie siedzą dorośli ludzie. Fajnie jest dowartosciowac się ublizajac komuś anonimowo? jeżeli Wam to podnosi samoocenę to pozostaje mi tylko współczuć...Temat zamknięty bo żadnej konkretnej odpowiedzi na zadany w tytule temat i tak nie otrzymam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

W Piątnicy katechetka Anna Najda. Przyjmuje w tym żółtym domu parafialnym na parterze, obok kościoła. Numeru nie mam, ale na pewno wisi taka informacja na drzwiach.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: U kogo, gdzie nauki przedmalzenskie?

Pukać dwa razy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org