wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zegarek Festiny czy Certiny

Rozglądam się ostatnio za jakimś zegarkiem, odwiedzam od jakiegoś czasu salony z zegarkami i myślałem że już wiem co chcę \"Festinę\".

Wczoraj w jednym z salonów poznałem markę Bisset, spodobał mi się jeden model i cena też mocno atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.
Poczytałem trochę o tej marce i opinie raczej średnio ciekawe ale wiecie jak to jest w necie, jeden coś usłyszy od kolegi i fama idzie poprzez fora na cały świat.

Może są tu użytkownicy Bisseta lub Festiny i mogą coś podpowiedzieć?
Głównie chodzi mi o wypowiedzi na temat Bisseta.

Dodam że bardzo niszczę zegarki, zwykłe tanie załatwiam w mniej niż rok, od kilku lat jadę na G-Shockach i jest dużo lepiej ale już mi się znudziła ich stylistyka.

Może możecie polecić jakąś inną mniej znaną markę której jeszcze nie znam, budżet to tak do 1500zł.

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Zapytaj byłego ministra Nowaka, on wie dużo na temat zgarków. Na pewno Ci POradzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Galeria zegarków ;)

https://www.google.pl/search?q=zegarek+nowaka&biw=1920&bih=925&tbm=isch&imgil=DT0mfagqZtvksM%253A%253B14j-53MebXk2CM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.se.pl%25252Fwiadomosci%25252Fpolska%25252Fpolaku-na-zegarek-nowaka-pracowabys-cay-rok_325186.html&source=iu&pf=m&fir=DT0mfagqZtvksM%253A%252C14j-53MebXk2CM%252C_&usg=__BaXlGDiHP7kpF5U5Zq0k5k--fdc%3D&dpr=1&ved=0ahUKEwjt14SOz8fLAhXiCJoKHRVxDK0QyjcIJw&ei=HJXqVu3ZGuKR6ASV4rHoCg#imgrc=DT0mfagqZtvksM%3A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Nowak to by z pogarda popatrzyl na taki zegarek ze tani :P

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

mam do sprzedania elegancka Adriatice do garnituru zainteresowany ? Raz na rece był !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny


przy \"ozdobach\" cena jest wyznacznikiem , za 1500 to kupuj co wpadnie w oko i nie trać czasu , solidne i trwałe zaczynają się od +- 3.500

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

A ja wolę nieco tańsze, ale też eleganckie zegarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Samsung Gear S2 classic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Z tych 3 to obstawiał bym Certinę, ale polecił bym Citizena z Eco -Drive.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

A to ja już wolę klasyczne zegarki. Tissot ma fajne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Ja również wolę klasyczne zegarki. Nie przepadam za przebajerzonymi modelami. Niezłe są zegarki marki Bulova.Nie jest to taka znana marka jak inne ale stosuje jedne z lepszych mechanizmów.
Ten zegarek prezentuje sie bardzo dobrze


Poza tym sporo modeli jest na promocjach w sklepach online, jak na przykład tutaj:
http://www.czaszegarkow.pl/bulova-c-502.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

A moze jakiś japonczyk ? Np seiko do 1500 zl znajdziesz lepsze zegarki japonskie niz szwajcarskie w tej samej cenie =]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

Jak dla mnie to Certina istnieje od zawsze i na nią stawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek Festiny czy Certiny

A może Hugo Boss? Bardzo dobra firma, od jakiegoś czasu noszę ich zegarek z serii Berlin i jestem zadowolony:


Nie chciałem niczego pretensjonalnego a ten zegarek pasuje praktycznie do wszystkiego. I do ubran sportowych i do eleganckich. Nie chaciem na pewno żadnego nudnego zegarka na ciemnym pasku.

Na stronie jest katalog tej firmy:
http://zegarkihugoboss.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org