czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma Winpol-nadal komuna !!

Wiecie co dziś w Starych kupiskach dosłownie przed chwila przyjechała śmieciarka firma WINPOL,jak to śmieciarka przyjechała po śmieci,ale najlepsze jest to że miała zabrać same śmieci(różnego rodzaju odpady),w tym samym dniu powinna przyjechać firma zajmująca sie zbieraniem plastików,tylko poco skoro panowie załadowali wszystko w jeden kocioł do śmieciary,posegregowane odpowiednio plastikowe opakowania i przeróżne śmieci bo przecież tak będzie taniej.Więc Ja sie pytam po kiego ..uja ja to segreguje staram sie wszystkie plastikowe opakowania i butelki odpowiednio popakować w worki przeznaczone do tego a to i tak trafia w jeden dół !!Czy my naprawdę żyjemy dalej w komunie i zacofaniu ?? Najpierw próbują zmienić naszą mentalność na poprawę środowiska a potem robią wszystko tak jak za komuny aby tylko taniej i szybciej,a biorą za to ciężkie pieniądze i wmawiają nam że spełniają unijne normy i wywiązują się ze swoich obowiązków.Jak tu nie wyjechać z tego popie...ego kraju !!! PORAżka!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

A słyszałeś o sortowni odpadów?

https://www.youtube.com/watch?v=OQ7_sPWHjd0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

a co mnie interesuje sortownia odpadów,jakich ku...wa odpadów,człowieku po to sortujemy odpady we własnym zakresie żeby trafiało to bezpośrednio do odbiorców.Sortownia śmieci to sortowania śmieci,a nie tworzyw wtórnych!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

To ja się teraz pytam po co ja płace drożej za śmieci skoro to i tak idzie do jednego wora ??? !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

smieciarka Winpolu ma dwie przegrody - do jednej wrzucają to co w koszach a do drugiej worki z plastikem.
Widziałam, bo w styczniu zaspałam a 7.20 rano Panowie juz byli po odbiór smieci - woreczki z plastikiem podniosłem do smieciarki i Pan wrzucał do drugiej przegrody - po lewej.

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

No widzisz jaka technologia a on myślał że śmieciarka to betoniarka ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

Skoro tak mówisz to ja sie przyjże następnym razem dokładnie,ale to dziwne bo nie widziałem takiej śmieciarki,druga sprawa że przyjeżdzał inny samochód zawsze po te worki z plastikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!

Ale i tak wieszam Psy na firmie WINPOL, w ogóle ta nazwa kojarzy sie tylko w jeden sposób..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Winpol-nadal komuna !!


:-) do końca 2015 r śmieci odbierała inna firma i do plastiku puszczała dodatkowy samochód.
od stycznia 2016 r śmieci odbiera firma Winpol.
Tak mi się przynajmniej wydaje, sprawdzałam na stronie Gminy - bo do grudnia 2015 u mnie odbiór śmieci był ok. 15 - 16 godz. a tu w styczniu 2016 juz po 7 rano... zaskoczyli mnie, gdyby nie styczeń to w samej pidżamie bym wyskoczyła żeby wynieść śmieci ;-) minęli mój dom ale kosz dociągnełam do nich i pobiegłam po plastiki

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org