czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet w Łomży

Witam. Jaki internet w Łomży polecacie ? Obecnie mam IST i nie ukrywam że pod paroma względami nie jestem zadowolony z tego dostawcy. Proszę o wasze rady :)

Z góry dziekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

aj fand de fander for de internet!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Ja spokojnie mogę polecić obecną ofertę T-mobile 55GB -> 34,99 zł . Pakiet spokojnie starczy dla osób, które lubią obejrzeć filmy, zagrać w jakieś gry itd...
Router można sobie przy tym wybrać w cenie ok 9 zł lub np. 49 zł z 2 antenami-to koszt jednorazowy i zostaje dla Was...

Ps. ja ostatnio zmieniłam właśnie z IST na T-mobile (ofertę można podejrzeć na http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml?catId=cat3830017 ).

Polecam spokojnie T-mobile no i zawsze można spakować w podróż... :-D

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

t mobile to syf

Introlan ma stabilny internet w dobrej cenie ale to tylko na osiedlach. 100 Mbit za 60zł co jest świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

mieszkam na osiedlu niedaleko introlanu. także sądzę że przejdę się tam w najbliższym czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Introlan jak najbardziej w 100% miałem przez kilka lat i nie mogłem narzekać, stosunek ceny do prędkości jak na łomżyńskie warunki tez jest spoko, natomiast multimedi nie polecam ze względu na router Cisco który dołączają - gubi sygnał WiFi na urządzeniach które trzeba restartować lub samo WiFi by ponownie się połączyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Elnetix Piotr Piątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Tylko lte Polsat cyfrowy bez ograniczeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

jedyny i pewny dostawca to IST mam go od lat i porównywałem z mm, vectra i introlan, jako jedyni to co piszą to oferują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Szczerze jeśli chodzi o IST to po prostu mają monopol, który kiedyś zdobyła firma NORDCOM i na tym lecą do dziś... Oferty dla stałych klientów żadnej ...

Stały klient nie jest przez nich w ogóle \"doceniany\" a jeśli umowa okresowa skończy Ci się i przejdzie na czas nieokreślony to doliczają Ci ok 20zł więcej do rachunku za abonament... I takim sposobem zamiast płacić 59zł/miesięcznie płacisz 79zł/miesięcznie :-D

Ps. prędkości tak naprawdę nie odczuwacie, gdyż nawet przy 4-8Mb/s internet będzie chodził ok...

Poza tym jeśli się przeprowadzisz na osiedle, które nie obsługują to i tak przez kilka miesięcy będziesz płacił ich abonament do końca umowy mimo, że z niego nie korzystasz...

Tak na koniec IST ma jedynie ofertę skierowaną do osób które płacą najwyższy abonament, bo jeśli chodzi o niższe pakiety to odpadają w przedbiegach na rzecz INTROLANU...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży

Ja mam z INEI pakiet Internet 4G LTE… mogę szczerze polecić. Wcześniej miałam abonament z Play - problemy z zasięgiem.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org