wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apteka naprzeciwko McDonalda

Najnowsza apteka ,hucznie reklamowana .;

Bardzo opryskliwy personel ,jasnie Panie damy nie mozna sie o nic spytac ,a juz Bron Boze czy mozna rozmienic pieniadze.

Nie zycze wlascicielowi powodzenia z tym personelem ,niech sobie na probe powysyla znajomych roznie poubieranych to sie dowie co za ananaski pozatrudnial .Pyskuja do starszych osob ,a to starsze osoby sa klientami aptek .

Inne apteki w Lomzy maja uprzejmy i przyjazny personel ,a nie jakies awanturnice ,ktore zaznaczaja ,\"ze dbaja o swoja godnosc \" .


Podobno czynna 24 h ,zdecydowanie nie polecam -naprzeciwko McDonalda .

Ciekaw jestem czy ktos inny wizytowal i jakie odniosl wrazenia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Moja ulubiona apteka jest zupełnie gdzie indziej, ale w kryzysowych sytuacjach, szczególnie po godzinach pracy innych aptek, jeżdżę tylko tam. Nawet nie próbuję szukać apteki mającej dyżur. Nigdy nie spotkałam się z opryskliwością personelu, a jak byłam w ciąży niejednokrotnie mi doradzano, pomagano. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Moje wrażenia są więc tylko pozytywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda


mały, wredny, zakompleksiony ludziku...
zabrakło odwagi, żeby pochlapać jęzorem w aptece,
sam na długotrwałym bezrobociu,
czy psychotropów nie znalazłeś i szczekasz...

opisz nam swoją historię...
może się wzruszymy... a może pośmiejemy...

zamknąć, zlikwidować ???
czy do orgazmu wystarczy ci jak zwolnią kogoś z pracy ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

co ty pier..olisz konkuencje ci robia i sie zalisz zawsze miło i TANIO !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

do tych dwoch ostatnich pajacykow ;

To wasze panienki tam pracuja ?Ale jak na takie was stac nic nie poradze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Dreptak masz rację,w każdej branży sprzedawca podchodzi miło do klienta jak chce sprzedać i to nie koniecznie bo klient często jest olewany i musi o coś sam pytać a tak nie powinno być,co do tych pań to na wyższość chorują,no wiesz fartuch,studia,to już się nie jest normalnym człowiekiem tylko nienormalnym raczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

nie zauważyłem nigdy tego co pisze autor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Przyjdzie taki szwanc do sklepu i zgrywa wielkie panisko bo na zakupy przyszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Ja również nie byłam zadowolona z obsługi. Poprosiłam o kropelki na wzdęcia u niemowląt, dostałam takie od 12 roku życia (dopiero w domu zauważyłam).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Wredne tam baby pracują,może cos wciągają ze nie maja humoru😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

NAJLEPSZA APTEKA W MIEŚCIE TO GEMINI.
FACHOWY PERSONEL, WIE JAK ZBADAĆ POTRZEBY KLIENTA, PANIE ZNAJĄ STANDARD OBSŁUGI KLIENTA.
ZDECYDOWANIE POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Wykupuje tam leki i jestem zadowolony z tymy paniami mozna porozmawiać na rózne tematy nie związane z chorobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

dreptak
A z jakiej wioski przyjechałeś.Stałem z tyłu za tobą,jeszcze słoma ci z butów wystawała.Trzeba się było ogarnąć , gdy do miasta jedziesz.
Ta Apteka i Panie zawsze miłe,uprzejme,potrafiące udzielić porady.
Jestem częstym klientem,nawet dzisiaj brałem leki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Sprzedawca to bardzo niewdzięczny zawód. Możesz obsłużyć 1000 klientów i każdy będzie zadowolony a przyjdzie jeden niedoj#bany szwanc i cała praca idzie na marne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Jak byłem w nocy po gumki to personel nawet mi doradził które najlepsze ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

re jeniec

Idac Twoim tokiem rozumowania ,jestes glupszy od kazdego z wiekszego miasta ,a wiec glupszy od sledzia ,warszawiaka ....
Twoj sposob myslenia mowi wiele :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Apteka Jedna z tańszych. Wkurza mnie jednak, że Panie aptekarki za każdym razem zaokrąglają sumę do zapłaty. Nawet nie zapytają czy może być bez 5 czy 10gr. Dziś znowu miałam taką sytuację. Zapłaciłam i zerknęłam na paragon, oczywiście suma zaokrąglona. Powiedziałam zdziwionej Pani, że reszty nie trzeba. Swoją drogą przez cały dzień nazbiera tych groszy...

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Rzadko wypowiadam się na tym forum, ale wyrażę swoją opinię: zdecydowanie polecam aptekę, bardzo miła obsługa, kupując lek za 60 zł zapłaciłem taniej o 7,50 zł w stosunku do konkurencji - więc nie mam pytań skąd ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Najczęściej korzystam właśnie z tej apteki, i niestety potwierdzam że jest jedna pani która jest po prostu nie miła. Chyba taki ma styl bycia po prostu. Nie doradzi i podpowie. Kiedy pytałam o lek ogólnie dostępny usłyszałam tylko że nie ma... i koniec. Żadnej propozycji zamiennika. Inne panie bardzo pomocne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Myślę, że ktoś tu chce zrobić tym paniom anty-reklamę. Ja korzystam z tej apteki zawsze, kiedy potrzebuję wykupić jakiś lek lub zrealizować receptę. Obsługa była dla mnie zawsze miła i pomocna bez względu na to o jakiej porze zajechałem. Jeżeli ktoś ma wygórowane mniemanie o sobie, zbyt wysokie ego to każda - nawet najmilsza osoba będzie dla niego chamska.. Moim zdaniem łomża czekała długie lata na taką aptekę, w końcu się doczekała a i tak znajdzie się ktoś, komu to nie pasuje.. Ze swojej strony bardzo polecam, mają niskie ceny, fajną (i ładną) obsługę i nie trzeba krążyć po osiedlach, żeby do niej trafić.
Pozdrawiam

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

piotrunia - a Ty jak chcesz zrobić reklamę dla swojej/znajomego apteki to zapłać parę złotych, zrób kilka banerów, chociażby baner na 4lomza a nie wypisujesz takie bzdury na forum. Jakiś czas temu miałem \"przyjemność\" korzystać z wyżej wymienionej apteki i szału nie było. Obsługa ponura, bez uśmiechu, ceny też jakoś nie były specjalnie niskie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

˙ǝɹnuod ıɯɐsɐzɔ ı ǝupǝɹʍ ɐs ʎqɐq ǝıʞʇsʎzsʍ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Ja nie robię antyreklamy. Piszę o tym co faktycznie ma miejsce. Bardzo mnie denerwuje fakt, że nawet nie spytają czy mogą nie wydać reszty. Po prostu same zaokrąglają sobie sumę. Wedlug mnie jest to mocno nie w porządku. Niewazne czy to 10 czy 20gr. Gdyby zapytała,nie byloby problemu. Chyba na rogu dwornej jest apteka tej sieci i do niej nie mam zastrzezen

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka naprzeciwko McDonalda

Nigdy nie spotkalem sie z faktem nie wydania pensa ,feniga ,centa czy eurocenta w krajach zachodnich .

Stoja puszki z charity i jak ktos odchodzi sprzedawca tam je wrzuca .

Samo nie wspomnienie jak piszesz ,ze nie ma drobnych jest karygodne ,po prostu olewanie klienta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org