piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kary , co jest z tym płaceniem przez Miasto a raczej przez jego mieszkańców.

Czy ja się wreszcie dowiem kto imiennie odpowiada za kary obciążające nas tzn. pospólstwo? Czy Prezydent lub upoważniona osoba wyjaśni na czym polegała nieudolność pracowników i czy jeszcze dalej tak wydajnie pracują? Może jakiś redaktor 4lomza zajmie się tym tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kary , co jest z tym płaceniem przez Miasto a raczej przez jego mieszkańców.

Ja to myślę ,że jest to sposób na wyciągnięcie kasy od ludzi , sposób jest bardzo
prosty, najpierw dostaję się karę możliwie jak największą ,ogłasza się ją i robi
nowy wyższy cennik , aby tą karę zapłacić, póżniej karę się zmniejsza , natomiast
kasa z wyższych opłat zostaje i co można , można
Przykład śmieci najpierw było 1,5 mil kary powołano eksperta z Radziłowa , który
miał to załatwić , i załatwił jeszcze ponad 8mil więcej , z odsetkami ponad 10 mil
karę zmniejszono póżniej , jak FACHURA poszedł w ministry (został posłem)
natomiast podwyższone opłaty zostały!
A mał być taki mondry , doktor ,amerykański , a te pomysła , beznesy , pozyskiwania
a ostało się na tępym podwyższaniu opłat i jeszcze tępszym budowaniu - rewitali-
zacji parku którego niebyło z przesadzaniem drzew , które się nie powiedzie bo
drzewka na jesieni uschną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kary , co jest z tym płaceniem przez Miasto a raczej przez jego mieszkańców.

Zamiast budować parki należałoby wyremontować chodniki w naszym mieście bo są w bardzo złym stanie. Np. Ul. Partyzantów, Wyzwolenia, Przyjaźni i wiele innych.
Idąc tymi chodnikami trzeba bardzo uważać żeby się nie wywrócić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org