czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Cześć!!!
Jutro mam rozmowę o pracę i bardzo się boję. Jest to praca w biurze. Doświadczenie mam, wiem co mam odpowiadać na niektóre pytania, ale boję się tych oto pytań:
1. Jakiego oczekuje Pani wynagrodzenia?
2. Dlaczego chce Pani pracować w naszej firmie?
Czytałam na wizażu, że wiele z Was ostatnio było na takich rozmowach. Co mam odpowiedzieć na te pytania? Jestem ze Śląska, a tu zarobki nie są takie wysokie jak w stolicy, więc nie mogę powiedzieć, że chcę, np. otrzymywać 2000 zł netto. Nie wiem jak nazywa się ta firma, bo ogłoszenie znalazłam w gazecie. Pisze tylko, że to praca w koncernie. Gdzie mogę znaleźć stronę w necie o tym jak się pisze podanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

chcesz prace ? zadzwon do mnie 519891001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Powinnaś wiedzieć w jakiej branży ta praca. Może zadzwoń i zapytaj zanim pójdziesz na rozmowę. powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Kochana,

nie uogólniaj pracy w biurze, gdyż jeden pracując w biurze zajmuje się odbiorem korespondencji i ewentualnie telefonów a drugi ma do tego w obowiązkach kadry, marketing, elementy księgowości i nadzór pracowników...

Dowiedz się jaki Ty będziesz miała zakres obowiązków gdyż jego sprecyzowanie jest podstawą do podania kwoty wynagrodzenia... Poza tym weź pod uwagę czy praca jest na miejscu ?? 2000 zł to naprawdę minimum dla specjalistów w zakresie w/w prac biurowych a osoba która oferuje mniej niż podane 2000zł netto nie doceni Twojej wiedzy i doświadczenia więc ...

Pozdrawiam i życzę DOBREGO i CENIĄCEGO TWOJĄ PRACĘ PRACODAWCY :-D a ponadto w koncernach zwykle są większe stawki :-p

Ps. co do podań to Pan Google zawsze pomoże ...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Tylko nie pisz w CV ze jesteś kreatywna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Są to standardowe pytania. W sieci znajdziesz informacje o tym jak na nie odpowiadać. Na przykąłd tutaj jest taki wpis:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-zachowac-sie-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/

Oprócz pytań ważny jest równiez;
odpowiedni schludny ubiór
mowa ciała
umiejętność przedstawiania swoich zalet

Nie martw się. Jeśli nie wyjdzie Ci na tej rozmowie to wyjdzie na drugiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Pokaz kawałek nóżki reszta sama pójdzie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

najlepiej zakryć oczy

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

Czemu nie? Mów 2 tysiące. Dlaczego chcesz pracować? Aby mieć na życie, bez owijania w bawełnę. Każdy gada smuty, że polepszać horyzonty itp. Ja bym powiedział, chcę zarabiać jak najwięcej możecie dać :), bo jak powiem więcej, to i tak mi tyle nie dacie. Większość rekruterów docenia taką szczerość, a nie lanie wody, jak to starając sie np. na sekretarkę mówić, jak pasjonuje mnie robienie ksero :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

poszerzać horyzonty**

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

raz powiedziałem, że chcę 2 tys, to rekruter odpowiedział - spotkajmy sie po środku - 1400. Powiedziałem, że mało i sobie podziękowaliśmy, bo taka suma to śmiech.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org