poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PARAGONY

Nie wstydźmy się prosić o paragony i faktury za towary i usługi.
To eliminuje z rynku nieuczciwą konkurencję i nielegalne zatrudnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

To nie brak paragonów i faktur stoi za nieuczciwą konkurencją i nielegalnym zatrudnianiem. To jest jeden z trybików. Gorszym jest nadmierny fiskalizm i wysokie składki społeczne, bo te nie są małe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

Ja to jak widzę co te k#rwy wyprawiają za nasze pieniądze, to kiedy mogę to nie biorę paragonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

To zbyt drogie daniny dla państwa powodują, że firmy kombinują jka mogą.
BTW wygrał ktoś coś z Was w loterii paragonowej?

pozdro 600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

bez znajomości nie wygrasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

Ja nigdy nie biorę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

Wygrała samochód w tej loterii pani która wymyśliła tę loterie , koleżanka pani minister z PO:
http://www.fakt.pl/politycy/samochod-w-narodowej-loterii-paragonowej-wygrala-kolezanka-bylej-wiceminister-finansow-ktora-ja-projektowala,artykuly,610821.html

Kto gra to wygrywa . Warto :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY

Chore prawo, mój znajomy właśnie zamknął działalność po 2 latach małego zusu. Normalny jest okolo 1200. Zamknął w pisdu. Taką daninę co miesiąc płacić, plus podatek wat? Przeciez to chore..
A po huk mi paragon? Ja wręcz mowie zawczasu ze nie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PARAGONY


paragony są potrzebne dla ministra finansów , aby wiedzieć ile mogą wydać na partie , biby, mieszkania dla byłych i obecnych dyrektorów i na inne głupoty na które nikt spoza polityki by tak nie marnotrawił kasy nawet której sam nie zarobił

co nie zniszczyły zabory, wojny , socjalizm , wyrżną w pień \"Polscy\" politycy ustawodawcy i ministrowie Finans

nawet Car i Sułtan bardziej dbali o swój Lud ,aby nie ŁUPIĆ poddanych tak aby z głodu umierali i aby mogli rozwijać działalność

złodziejsko-zdradziecka nieprawość wymyśla kwoty i procenty na podstawie fantazji [ albo pod wpływem narkotyków i alkoholu -co jest normą ]

paragony to nie problem , problem to ustawodawcy którzy fiskalizmem \"mordują\" rozwój gospodarczy

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org