poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet Multimedia- opinie

Interesuje mnie oferta internetu 60 Mb/s w Mutimedii. Wiadomo, że w salonie mówią, że wszystko jest cacy. Bardzo proszę użytkowników o opinie, jak to wygląda w rzeczywistości, gdyż nigdzie nie mogę znależć w miarę aktualnych opinii. Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia- opinie

Z tego co wiem to lepszy jest net z IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia- opinie

router CISCO jest do bani, urządzenia WiFI które ciągną z niego sygnał czasem go gubią i trzeba restartować połączenie lub urządzenie 9na (miałem zwykły router w Introlanie i nigdy tego nie miałem) - osobiście nie polecam, jak masz możliwość bierz Introlan ewentualnie te IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia- opinie

Mam IST obecnie i nie narzekam, niedługo kończy mi się umowa. Obecnie szukam telewizji i internetu w pakiecie, a IST ma kosmiczne ceny za w sumie niezbyt ciekawą ofertę programową, dlatego szukam jakiegoś zamiennika. Myślałem właśnie o Multimedii, programy takie, które mnie interesują w pakiecie z internetem mają w niezłej cenie, dlatego pytam. Niestety ani Vectra, ani Upc kabli w moim bloku nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia- opinie

Introlan też niestety nie ma :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia- opinie

Ja mam neta z multimedii w pakiecie z tv. Wszystko chodzi bez zarzutu. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org