niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
spec od telewizorow PILNIE potrzebny

szukam dobrego majstra do telewizora
niejaki pan mateuszczyk odpada bo kase wzial ale tv nie naprawil.
kto ma namiary na kogos sprawdzonego??? dodam ze tv ma 4 lata wiec nie jakis tam zlom tylko calkiem nowe pudlo... ale coz z tego jak mu dobrego speca potrzeba a ja nikogo nie znam...
bede wdzieczna za namiary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

W Łomży speców nie ma. Sa tylko prości rzemieślnicy. Miałem też problem i nikt mi nie zrobił. Telewizor był młody , wydałem tylko kasę na naprawy , a i tak go wyrzuciłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

OT nie zgodze sie z tobą znam kolesia co naprawia nie tylko telewizory i calkiem niezle mu to idzie jedynym problem jest czas ktory musi na to poswiecic

AM odezwij sie do mnie na meila to dam Ci namiary
expanding@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Właśnie,że są spece podaje ci namiary jest to gość,który pracował jeszcze

w zurcie za czasów komuny jest to Ludwik Dębowski oto nr. tel. 218-30-74


naprawde jest to gość,który ma pojęcie i myśle,że jest najlepszy w Łomży.




waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

po naprawie daj znać myśle,że na tym gościu się nie zawiedziesz???



waldek27


Wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Mam namiary na niezlego fachowca - spec zna sie na rzeczy. No i jest niedrogi. Wal na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Urzad Skarbowy - groznie ten twoj nick brzmi ale sprawdz skrzynke :)

waldek - a ten Pan to ma pojecie o nowszych telewizorach? bo ja jednego dorwalam ale on raczej od takich starszawych, mowi ze jak powyzej 10lat to robi jak mniej to juz nie :)

Mariusz - no bym napisala ale twojego maila tutaj nie widze wiec jak cos to zostaw namiary a sie odezwe, thx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Podobno jest niezły w Piątnicy.
Na światłach w lewo i pierwsza w prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

am - nie zgodze sie z Toba, mialam do czynienia wielokrotnie z panem Mateuszczykiem, jestem zadowolona z jego uslug, polecalam go znajomym, ktorzy rowniez nie miali zadnych zastrzezen, jezeli zaplacilas za nie naprawiony tv, to po co placilas?jezeli po czasie nadal byla ustreka ja bym zareklamowala! tak tez raz zrobilam i pan naprawil ponownie za friko. to opnia moja i znajomych, ale ogolnie polecam uslugi tego pana i przede wszytskim cennik (np porownaj mocno wygorowane ceny pana Prostka)

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

am ten gościu ma pojęcie jeśli chodzi o nowe telewizory??



waldek27


Wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

a tak poza tym watki o tv juz byly kilkakrotnie:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=67570&t=67561#reply_67570
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=32693&t=32652#reply_32693

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Virginia - pan najpierw byl 4 razy oczywiscie nigdy wtedy kiedy sie umawial (jak mowil ze bedzie w srode o 8 rano a przychodzil w sobote o 16 to mala roznica jest co?) oczywiscie nigdy o tym nie informowal ze moze miec pozlizg ale to juz nawet nie o to chodzi... przy 4 bytnosci i naprawach z rzedu za 3 dni to samo zabral tv do serwisu ze soba, przywiozl wzial kase no i po kilku dniach to samo, reklamowalam, byl poprawil i owszem tv gral ale po 3tyg nie dosc ze to samo to i nowe rzeczy doszly. Wydalam stowke i po prostu mam dosc takich uslug. wole zaplacic wiecej a porzadnie miec zrobiony. Jesli idzie o noszenie to wcale nie tak prosto bo tv ma 29cali wiec wolalabym speca co by przyszedl i obejrzal pudlo w domu.
dowiem sie na tej radzieckiem i w piatnicy jeszcze...


ps. jesli idzie o tamte stare tematy to niewiele mi daly bo nie bylo namiarow na nikogo konkretnego a wrecz jeden post zaprzeczal drugiemu no i zalezalo mi na czyms aktualnym, w lomzy byl kiedys taki MAGIK wlasnie u Prostka ale wyjechal za ocean... a szkoda bo on wszystko naprawial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Pchaj dalej kasę tym łomżyńskim pseudospecom. Fachowcy dyskutują na elektroda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

am dzwoniłeś pod ten numer,który ci podałem???



waldek27


Wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Korzystałem z usług pana Mateuszczyka i nie mam zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Może się odezwiesz " am " i napiszesz ,coś o tym fachowcu ,który ci

naprawił te pudło ? ? ?



waldek27


Choćby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

Najlepszą odpowiedź dał OT. W Łomży ciężko znaleźć dobrego fachowca. Znam 2 naprawdę dobrych, ale nieoficjalnych, tzn. nie mają zakładów, ani w tym aktualnie nie pracują, ale mają ogromną wiedzę na ten temat.

Ktoś wcześniej wspomniał o panu Dębowskim. Taki wcale najlepszy to on nie jest. Znam człowieka (jeden z tych nieoficjalnych), który za pana Dębowskiego naprawiał telewizory, bo pan Dębowski ręcę rozkładał przy tym, a ten człowiek to zrobił, więc to o czymś chyba świadczy.

am - jeśli chcesz mieć porządnie zrobiony TV, nieważne czy stary, czy nowy pisz na gg: 668233

http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/6/marlboro.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spec od telewizorow PILNIE potrzebny

szybki_bezbolesny wie co mówi ... potwierdzam.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org