poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

Powielam temat z polityki - bo mnie to strasznie boli!!!!
Co na to władze partii, jak człowiek pełniący urząd wójta tj. pan Piotr Kłys i grupa jego 9 radnych z Prawa i Sprawiedliwości podejmuje w kampanii wyborczej w wyborach uzupełniających do Senatu Anny Marii Anders zamiar likwidacji dwóch szkół podstawowych? Zamiar ten jest sprzeczny z programem partii z list których startowali w wyborach ci państwo, a dodatkowo kłóci się to z rządowym projektem dotyczącym modelu oświaty prezentowanym przez obecną minister edukacji narodowej Panią Annę Zalewską. To ja mam pytanie, czy PiS wycofało się ze swych założeń programowych dotyczących małych szkół? - Czy wójt i pozostała 9 radnych zdradziła program partii, która doprowadziła ich do uzyskania mandatu wójta i radnych gminy Łomża. Wstyd i hańba panie i panowie!!!!!!!!

"Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół. "

Benjamin Franklin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

PO ma dużo więcej za uszami, jeszcze z 0,5 roku i by nie było lasów państwowych, po za tym sprzedali wiele państwowych zakładów. Dziwię się, że nie zostali jeszcze postawieni przed Trybunałem Stanu, a ich partia nie została zdelegalizowana, bo jest antyPolska. Dla PO ważniejsze były interesy UE i USA od Naszych interesów, Rosja macza teraz ręce w organizacji marszów KOD, myslą, że my druga Ukraina (myślą, że jesteśmy półgłówkami jak Ukraińcy). Pomyśl trochę i TRZYMAJ SIĘ.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

po za Tym ja na te wybory nie idę, to walka o jedne miejsce, więc jest be znaczenia. Będzie dobrze, jak frekwencja wyniesie 15%, ale raczej będzie mniej.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

mam nadzieje ze ta szmata posprzata po sobie te plakaty i reklamowki bo jak nie to po paly dzwonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

Do twojszef wyrażaj się prostaku pał to ty możesz dostać

Dzordz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

twojszef już PO Platformnie, KOD nie pomoże

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja szkół w gminie Łomża a kampania wyborcza Anny Marii Anders

Ciekawe jaka będzie frekfencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org