sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pasta do zębów

gdzie w Łomży kupię pastę do zębów Adent? i może znacie jakieś inne dobre pasty na nadwrażliwe zęby i krwawienie z dziąseł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Lacalut activ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Na nadwrażliwe pasta Biorepair. A na krwawienie nici dentystyczne i witamina C. Masz objawy szkorbutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

A co to za pasta? Pierwsze słyszę. Szukaj na nacie, u nas raczej tego nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

ziaja ma dobre pasty, przejdz sie do venedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Używaj listerine, podobno pomaga na nadwrażliwe dziąsła i redukuje krwawienie. Ja obecne używam zwykłej pasty, ale myślę nad zakupem czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

mi pomogła pasta parodontax teraz używam blanx tez jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Nie znam tej pasty, może w aptekach będzie? Ja lubię Sensodyne (dentystka mi poleciła na nadwrażliwość), Elmex mnie nie zachwycił, teraz Blendamed testuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Ajona jest w aptekach i sklepach zielarskich - w marketach nie kupicie, chyba że coś się zmieniło, ale generalnie sama kupuję zawsze w okolicznej aptece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

wypróbowałam pastę lacalut activ i naprawde polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Kupuję tą najtańszą. Porównajcie sobie składy - to jest to samo co w tych za 5 cz 8 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Kupuję ajonę bez fluoru, od kilku lat, też jest tania. No i patrzcie właśnie na ten brak fluoru. Już nieraz udowodniono, że może on być mocno szkodliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Wbrew pozorom taka pasta do zębów nie musi być droga. Trzeba pamiętać jedynie o tym, by przy zakupie zwracać uwagę na opakowanie i sięgnąć po odpowiednią tubkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

ziaja bez fluoru moze byc dobra na nadwrazliwe zeby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Potwierdzam AJONA - rewelacja skutek niemal natychmiastowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Elmex jest najlepsza na nadwrażliwe ząbki, polecam ;3

Lubię placki.
Ziemniaczane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Ja stosowałem elmex i sensodyne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Ja też znam tylko te pasty. Sama nie mam nadwrażliwych zębów i dziąseł, ale i tak lubię stosować Elmex, najlepiej wybiela mi zęby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Normalna ajona bez fluoru, a nie jakieś cuda. Zęby do normalności doprowadzacie absolutnymi podstawami i powiedzmy, że dzięki temu wyglądać powinny one normalnie. Niczego nie zrobicie natychmiast. Dopiero po czasie będzie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

Słyszałam że właśnie ajona jest dobra na nadwrażliwość zębów, ja osobiście używam meridol, ma lepszy smak niż parodontax, trochę pomogła aczkolwiek nie do końca jestem zadowolona :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pasta do zębów

To spróbuj innej pasty, wtedy będziesz miała porównanie. Jeśli nie jesteś zadowolona z efektów, to nie bardzo rozumiem na co aktualnie czekasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org