sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żołni3rze wyk(L)ęci...

Pragnę podzielić się swoją opinią na temat, który tak jak Ryszard Petru niedawno- teraz jest wszędzie...
Szczerze mam już dosyć tej nagonki... Tylko żołnierze wyklęci i żołnierze wyklęci... Zróbcie im święto i cześć im i chwała... ale ile można... Chyba nadeszła moda na tzw. patriotyzm... i narodowe zdenerwowanie jeśli ktoś nie podziela tego zachwytu... Przecież 90% ludzi tak się zachwycających tematem nie ma większego pojęcia na temat historii bo są karmieni tylko (i nadal) propagandą. Ciekawe co trzeba teraz zatuszować że non stop na tapecie jeden temat.
Już w sprzedaży oprócz koszulek i bluz znalazła się bielizna z żołnierzami wyklętymi... Tylko pogratulować... Aż strach pomyśleć co dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Jesteś z tych co lubią kozy ? ,)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Yanek masz rację dobrze napisałeś bo kim byli przeklęci wyklęci wyzwani nikim prawdziwi bohaterowie leżą w piachu a tu ? pis ich wypromował i tylko przeklęci wyklęci jeden temat obchody msze patryjotyzm rzygać się chce zrobili z nich bohaterów brak słów wiem że zaraz się Patryjoci splują ale mam na to wy....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

twister2106 No fakt my też mamy na Ciebie wyjeba.....e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

nie chciałbyś wiedzieć jak ja mam na was wy...e ale szkoda czasu z takim czymś jak ty ,wy pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

a propo odpisałem do Yanka a nie do ciebie ...........?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Sadzac po tej (L) to tez jesttes dobrze wyklety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

twister podzielam Twoje zdanie...
Dzięki TV Polacy znają 3 nazwiska na krzyż i wciąż są one powtarzane...
A jakoś nikt z lokalnych \"patriotów\" nie wspomina o naszych rodzimych bohaterach z naszych terenów. Niestety... ich nazwiska nigdy nie ujrzą światła fleszy i wielkich przemów.
Polacy to taki prosty twór- sterowany radiem i telewizja.

Ps. już widzę tą lawinę pozdrowień płynących w moją stronę ze strony \"prawdziwych patriotów\"

Pozdrawiam i miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Yanek dokładnie bardzo dobrze piszesz masz rację nie ma co tu pisać jak mówisz zaraz będą pozdrawiać szkoda nerwów dzięki za pozdrowienia także pozdrawiam miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Do SN4P: celowo napisałem nazwę tematu tak a nie inaczej... i wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto już tylko przez pryzmat tego będzie oceniał :D


hahahaha... mam tych wszystkich wyklętych tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Yanek ja znam żołnierzy niezłomnych z tego terenu a nie wiem czy ty znasz takich żołnierzy ps. HUZAR, RYBA MŁOT ,BIAŁY,SZARY . To są żołnierze z terenu Łomża, Sokołów Podlaski ,Białystok także zapraszam do książek i doucz się troszkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

hahahaha... mam tych wszystkich wyklętych tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę :D
właśnie tam dokładnie się znajdujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Do kojot71
Ja nie oceniam twojej wiedzy i elokwencji... więc Ty nie oceniaj mojej...
Książki książkami... to co innego niż historia z pierwszej ręki.


A znasz takich łomżyńskich bohaterów?

Stefan Wądołowski, Janek Żbikowski, Kazio Burzyński, Franek Penkala...

Na 100% nie masz o nich pojęcia

Także jak jesteś ciekawy prawdziwej historii... to poszukaj czegoś o nich

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Yanek a powinienem ich znać , z jakich formacji pochodzili jeżeli z gl ,al to nie warci wspomnienia specjalnie te formacje napisałem z małej litery bo one powinny pójść w zapomnienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołni3rze wyk(L)ęci...

Zadaj sobie trudu i poszukaj... :) Każdy kto był człowiekiem i pomagał drugiemu nie szczędząc zdrowia czy też życia nie może pójść w zapomnienie... Nie ważne czy był prawy czy lewy... Czy nazywał się X czy Y...

Wśród nazistów i bolszewików też byli ludzie którzy są bohaterami- bo wbrew przynależności uratowali wiele istnień. Ale większości polaków to przez myśl nie przejdzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org