niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niebezpieczne tiry

Uwaga na idiotę jeżdżącego po mieście tirem z kopalni kruszywa BL 0859P,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

A co on ci zrobił takiego ??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

AnnaBorys jeżeli to pirat dorgowy możesz go podac na policje :D widze że nawet nr rejestracyjny spisałas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

No właśnie, co zrobił?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Jeżeli masz zpisany numer rejestracyjny bo oczywiście możesz go podać na

policję tylko nie wiem co on ci zawinił, prosze o rozwinięcie tematu.



waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

pewnie wyprzedził jego 15 letniego golfa i teraz zazdrość go zrzero to się musi przyje bać człowieku spujż jak sam jeżdzisz wkoncu pirat jest w każdym z nas

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

spujż ............... ja p i e r d o l ę ....................a tak rzadko mi się wymyka ..................... !!!!!!!!!!! żenada .................

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Witam Was. Jak tak patrze na forum to mi uwierzyc nie chce jaki zaskakujacy poziom co nie ktorzy reprezentuja w tym srodowisku...
@Tiger...mnie krew zalewa jak na to patrze...i nie dziwie sie Tobie, ze tak rzadko ci sie to wymyka. To juz jest smieszne patrzec na takie byki! Popieram Ciebie w 100%...hmm...chyba dobrales slowo, ktore pasuje idealnie: "zenada"choc moze malo przekonujace...

Pozdrawiam Was.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Ad tematu:

Tiry nie są niebezpieczne tylko kierowcy lub drogi.
A ciągnik siodłowy z naczepą z kopalni żwiru to na pewno nie TIR.
Jeśli to idiota to mogłeś zachować się też jak idiota, wyprzedzić go i ostro zachamować przed nim, skasował by ci Twojego kara (tego niby 15-letniego), wina zawsze leży po stronie tego co ci w tył wali, no i byś pozbył się grata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Resztki IQ wymagają, by nie pisać do kogoś, kogo imie kończy się na "-a" (w tym wypadku: Anna) "mogłeś".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

tak dla wyjaśnienia nr BL 0859P na pewno jest numerem przyczepy/naczepy nie ciągnika siodłowego którym szaleje rzekomy pirat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

sęk w tym ze moje auto ma niecaly rok i kosztowao tez niemalo - ponad 100 tys, wylądowalam w rowie na wojska polskiego, jesli chodzi o wiek aut to gratuluje wam uzytkownicy portalu - jestescie zalosni a na policje calo zajscie zostalo zgloszone - IQ 4 lomza under 60% see you - jestescie zalosni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Reaper
Maradona też kończy się na "a"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

hehe i co z tego a zreszta polskie znaki tak jak w komach zjadaja wiecej liter hehehe

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Jezeli uwazasz, ze bycie debilem jest lepsze niz umiec napisac cos poprawnie...to masz cos z glowa! Pozdrawiam Twoich nauczycieli!
A co do tego pisania bez znakow tj. ą,ć,ę,ń,ó...to dla mnie osobiscie jest to latwiejsze pisanie i uwazam, ze odlschool'owe.

Pozdrawiam.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

a co powiesz o dyslektykach ??? wszystkich nazwiesz debilami

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

Z tego co napisales wnioskuje, ze jestes dyslektykiem...ale to nie zwalnia Ciebie z nauki! i te teksty w stylu palancie i cioto to mozesz do ojca swojego tak mowic...jak Ciebie kultury nie nauczyli...Gnojku! Ja jestem za stary na takie glupoty!


Do nauki!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

tak sie wtrace a'propos tych imion zakonczonych na -a

'Maradona też kończy się na "a"'
to nazwisko;o], imie jego jest diego

ale zeby bylo sprawiedliwie-mamy przeciez pana , ktory sie pieknie nazywa j. maria rokita, a maria to imie, kiedys czesto nadawane rowniez panom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

do anna borys jak ci mężuś wpierdoli to też na forum sie będziesz użalać sama jestes żałosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

lalunia gdzie ty masz rów na ul. Wojska Polskiego??????????? Jedyny rów jaki jest na tej ulicy to ten w którym płynie rzeka Łomżyczka.proponuje wybrac sie do okulisty.Jesli stać cie na nowego opla i przeszkadzają ci tiry na ulicy zacznij latać samolotem. Nie przesadzaj z cena samochodu nowe ople tyle nie kosztują. zacznij jeździc jak człowiek......

lena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne tiry

do AnnaBorys

Nie przejmuje się ja już dawno stwierdziłem że te forum nie polega na pomocy czy doradzaniu komuś ale chodzi o to żeby dowalić gościowi co pisał post.
Ale już nie długo szkoła małolaty do szkoły bo nie wierze by dorosły człowiek pisał bzdury jeśli go nie interesuje temat to nie zagląda a jak zagląda to nie pisze debilnych tekstów może się zwiększy poziom forum bo jak narazie to ewenement w skali śWIATOWEJ

GRUT TO ZGNOIĆ I DOGRYŚĆ DRUGIEMY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org