sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOD???????

Zastanawiam się skąd to COŚ się wzieło i gdzie byli jak poprzednia władza szalała i robiła co chciała ( tak na marginesie nie jestem za nikim)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

K omitet O brony D onosicieli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

podobnież to zwarte szeregi sympatyków codziennych wydań gazety polskiej, radia maryja zawsze dziewica i telewizji trwam tak bez sensu. Widziałem ich jak wychodzili kilka tygodni temu z katedry, a potem darli się z transparentami na starym rynku. Nie wiem, o co chodziło, ale chyba żądali, żeby podnieść wiek emerytalny. Mają flagi KOT, to ich hasło wyborcze, czy jakoś tak.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

To potomkowie tej części okrągłego stołu z SB i Bolka strony , którzy zostali
skierowani do pracy w bankach , aby zapewnić dopływ państwowej kasy do
wykupienia państwowego majątku na prywatne konta nowych władców R.P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

\"To ubeki sbeki ormowcy zomowcy i całą reszta antyPolskiego ść..a.
Ci co ich popierają to też.resortowe dzieci,nic sami nie osiągnęli .
Rodzice z Nowoczesnejpopslsldkod załatwili im stanowiska wzamian za niszc
zenie Polski i teraz gnidy boją się utraty wpływów.
Ubeckich emeryturę ito itd..
Mamy tego scierwa trochę w kraju takich małych konfidentów dzisjaj udających Polaków a za parę euro nad sprzedawali.\"
Źródło internetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

no nie: to żeś pojechał. Oprócz wulgaryzmów ani jednego zdania po polsku. Piszesz, że cytujesz źródła z internetu. A skąd żeś ty to wykopał? Jakiś analfabeta te wnioski formułował? Weź głęboki oddech, elementarz i spróbuj napisać kilka słów od siebie, bo wychodzi, że ci którzy nic nie osiągnęli to tu właśnie się prezentują. Pokazują na forum i za granicą jak bardzo wykształcone mamy społeczeństwo popierające władzę.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Opozycja walczy z rządem. Czemu przez osiem lat tego nie było? Może dlatego, że władza rządząca i ich wyborcy to normalni ludzie, którzy nie krzyczą i nie wprowadzają zamętu? Robią swoje, dobrze czy źle ale w spokoju bez afer. Afery tworzy opozycja. Mam wrażenie, że chcieliby drugiego majdanu. Zapytam tylko po co? Czy ludziom żyje się gorzej odkąd zmienił się rząd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

KOD??????? To jakiś rebus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

To nie jest walka z rządem, tylko z nierządem. Każdy, kto jest choć trochę kumaty w sprawach publicznych, systemu władzy parlamentarnej, znaczenia konstytucji, kompetencji większości rządowej, prezydenta Trybunału, powinien wiedzieć, że nikomu nie wolno gwałcić zasad ustrojowych państwa. JarKacz nie ma większości zdolnej do zmiany ustroju konstytucyjnego, ale ma to w głębokim niepoważaniu, bo najpierw unieszkodliwił Trybynał, a teraz uchwala ustawy niezgodne z Konstytucją i nikt urzędowo nie jest w stanie mu tego zabronić. Zatem pozostaje tylko masowy protest uliczny. Wiele zastrzeżeń do poprzedniej władzy jest uzasadnionych, ale ta nigdy nie posuwała się do tego, żeby nie poddawać się kontroli konstytucyjności swoich ustaw. Po to jest konstytucja i organy strzegące jej zapisów, zeby bronić państwo i społeczenstwo przed takimi dyktatorami i uzurpatorami władzy absolutnej jakim jest dziś JarKacz.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Tylko my te organy utrzymujemy a jest ich z każdym rokiem coraz więcej,tworzą papierki,ustawy,rozporządzenia i już sami nie wiedzą co.Totalny haos i walka o koryto a ludziom żyje się coraz gorzej i muszą wyjeżdzać za chlebem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

z nierządem możesz walczyć w burde...

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Nie wiem, ale ten Kijewski, to dla mnie ma zerową charyzmę. A ten marsz wczorajszy - myślę, że zrzesza ludzi generalnie niezadowolonych z sytuacji w kraju, a nie bo trybunał został wydrenowany. Jeden idzie, bo mu kredyt we frankach ciąży. Inny idzie bo ma za niską rentę lub emeryturę itd. A że maja niezłą tubę propagandową w postaci mediów typu TVN czy GW - stąd frekwencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Jaka frekwencja 100 ludzi w tym 50 przyjechało nie wiadomo skąd, pozostali gapie i część krzyczących kapusie,sbecy,złodzieje ot całe zgromadzenie. Dobrze to ujął \"no nie\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

jak dla mnie to jest Komitet Obrony Debili. Chyba nie trzeba tego rozwijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Znaleziono w sieci:
\"W kodzie a prawidłowo powinno być komitet obrony ubeckiego koryta jakoś nie widać ludzi młodych,bezrobotnych,ppielęgniarek,strażaków,robotników...dlaczego?
Otóż dlatego że tam są potomki starego komuszego układu czytaj:
Slugusy Związku Radzieckiego czyli stara UB ecja której marzy się pałowanie obywateli ...boją się o swoje emeryturki.
Konfidenci,zdrajcy no i zwykli debile kupieni za parę dolarów.
Mendy gdyby nie było demokracji jak twierdzicie to dzisjaj mielibyscie tz.ścieżki zdrowia i gnilibyscie w
pierdlach za swoją antyPolską i antyrzadowa
działalność.

\"ścieżki zdrowia\"-za rządów prl -pałowanie.Ustawieni w szpalery ww bili pałkami opozycjonistow czyli kiedysnych KODoecow.
Dzisjaj kaci udają ofiary,przejęli nawet ich nazwę ,która dziś powinna znaczyć :
TO MY ZDRAJCY UDAJEMY ZE BRONIMY DEMOKRACJI a NAPRAWDĘ BRONIMY KORYTA\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Wy tak na serio z tym *KODem* ?? czy to tylko takie upośledzenie ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD???????

Ja ich raczej nie popieram, ale to głównie dlatego, że próbują się na nich wybić politycy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org