sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Leczenie zębów

Witam. Mam takie pytanie: czy w Łomży jest jakiś dentysta, który leczy zęby całkowicie na NFZ. Chodzi mi o pełen zakres usług stomatologicznych? A może to jest tylko fikcja i tak na prawdę na NFZ jest tylko pierwsza wizyta a na kolejne trzeba portfel wypchany złotówkami. Jeżeli jest takowy to proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

Jeśli godzisz się na ciemną plombę, tzw. amalgamat to zapewne nie będziesz miał większych problemów ze znalezieniem dentysty na NFZ (np. Hipokrates na Szosie Zambrowskiej lub Demed na Słowackiego).
Jeśli chcesz mieć białą plombę to niestety wizyta na NFZ mija się z celem, bo i tak trzeba dopłacić taką kwotę (ok. 100 zł), że prywatnie wyjdzie na to samo, w lepszych warunkach, z lepsza plombą i oczywiście bez czekania jakiś kosmicznych 2 czy 3 miesięcy na wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

Jeszcze pytanie uzupełniające leczenie kanałowe wchodzi w odpłatność NFZ? I tak samo z wstawieniem mostka? czy to już abstrakcja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

na nfz kanałowe leczenie tylko zęby z przodu (1,2 i 3)
mostki nie, chyba, że miałeś wypadek, z podaniem do NFZ

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

jak nie masz minimnum 5 zebów np. na dole po prawej stronie, wstawią na NFZ, jak trochę brakuje, wystarczy dorwać :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

No to jeszcze jedno mam pytanie czy jest możliwość wstawienia zęba (dwójki) na kasę chorych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leczenie zębów

nie ma takiej opcji na NFZ. Chyba, że 4 z tej strony wyrwiesz, jak pisałem, music nie miec z jednej strony minimum 5 zębów.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org