niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nocne przeceny w mediaexpert

Ktoś kupuje w tych przecenach,jest taniej czy tylko pic na wode?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nocne przeceny w mediaexpert

no i hooj ze taniej? jak i tak chinski badziew , lecisz na cene? pfffff, zmykaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nocne przeceny w mediaexpert

według mnie pic na wode

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nocne przeceny w mediaexpert

Wiesz co te przeceny to nie przeceny.... Po prostu jeden ze sposóbów na przyciągnięcie klientów. Sama rzadko kiedy robilam zakupy w media expert. Po prostu uważam,że lepsze ceny w tym zakresie ma sklep rtv Euro agd. Kilka razy już tam kupowałam. Wystarczy sobie porównać ceny na przeglądarkach. Nie mają tego typu bzdurnych promocji ale za to mozńa tam brać różne rzeczy na raty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nocne przeceny w mediaexpert

Przeceny tam polegają na tym, że ceny są wcześniej zawyżane, żeby później je fikcyjnie obniżyć. Zresztą prawie wszędzie przeceny na tym polegają :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nocne przeceny w mediaexpert

Idz na taka nocna przecene a potem sprawdz ceny w innych sklepach...Ja sie nabralem. Pomyslalem ze moze nie taniej ale napewno nie bedzie drozej niz w innych sklepach. A tu ZONK. Przeplacilem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org