poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Medela Swing

czy ktoś ma do odsprzedania laktator Medeli Swing? Bo chyba nie ma w Łomży wypożyczalni laktatotów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medela Swing

Może się Pani zorientować w poradni laktacyjnej w szpitalu, obok oddziału noworodków. Zdaje mi się, że kiedyś mieli wypożyczalnię laktatorów, może nadal to funkcjonuje. Zresztą ogólnie polecam tę przychodnię - mało kto z niej korzysta, a mi naprawdę pomogli :) Bez tej pomocy byłoby ciężko wytrwać w karmieniu, ale się udało :)
Może też dr Florczyk ma jakieś laktatory do wypożyczenia - my wypożyczaliśmy od niej łóżeczko do fototerapii, więc może ma i laktatory. Kontakt pewnie można znaleźć gdzieś w necie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medela Swing

dzwoniłam do poradni , jednak tam nie mają laktatorów, natomiast dr Florczyk ma jeden który jest wypożyczony
tak przy okazji, dla mnie też dr Florczyk bardzo pomogła, gdyby nie ona to nie karmiłabym syna ani jednego dnia a tak już 5 miesiąc przed nami!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medela Swing

Witam
mam taki laktator do sprzedania Medela Swing. Stan bardzo dobry, mało używany.
Proszę o podanie do siebie kontaktu (maila, nr tel). Skontaktuje się

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medela Swing

nudle@autograf.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org