niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

w piątek 29.01.2016 ok. godz. 15:30 kierowca tego auta uszkodził inny pojazd na parkingu przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sikorskiego. Świadek spisał nr rej. ponieważ kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Właściciela auta proszę o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Zgłoś na policje to go szybko znajdą 500 napewno zapłaci bo sam pewnie się nie zgłosi albo sróbuj w wydziale komunkacji moźe Ci umoźliwią w co watpie dla osoby prywatnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Na ul. Partyzantów w Policji przyjmują takie zgłoszenia i prowadzą dochodzenie, robią fotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Wydział komunikacji raczej nie może podawać takich danych. Nie chciałam zawracać głowy policji bo nie duża szkoda ale takie odjeżdżanie z miejsca zdarzenia jest wkurzające. Wystarczyło zostawić dane i spisać oświadczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Jeżeli szkoda nie przekracza 1/4 płacy minimalnej brutto to policja stwierdzi, że to nie ich sprawa i powie, że tylko sprawa cywilna Ci zostaje.. miałem podobną sytuację tylko tyle, że pod blokiem i dostałem odp j.w... powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

miałam podobną sytuację.. mi również ktoś uszkodził samochód i uciekł z miejsca zdarzenia z tym, że to ja zapamiętałam nr rejestracyjny tego pojazdu :) wezwałam policję spisali protokół. Nastepnie wezwali na przesłuchanie i pokazali mi kilka fotem czy rozpoznaje samochód sprawcy. dostałam odszkodowanie, sprawca mandat. a miałam uszkodzony tylko zderzak :) tak więc idz na policje i nie patrz na nic.. nie warto takim ludziom odpuszczać :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Witam
może to pomoże. Na stronie Funduszu ubezpieczeń Gwarancyjnych jest wyszukiwarka OC, wystarczy tylko nr rej.
https://www.ufg.pl/infoportal/faces/oracle/webcenter/portalapp/pagehierarchy/Page190.jspx?_afrLoop=4593805619148087&fppl=true&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=2k1gcx5ds_54

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

tam nie zlokalizujesz sprawcy, pozostaje policja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Ale jest nr polisy, a Pani ma świadka.. więc śmiało można zgłaszać szkodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Dokładnie nr polisy nie wystarczy a gdzie oświadczenie sprawcy Moja rada to nie szukaj na forum tylko ruszaj na policję chyba że masz polisę ubezpieczenia której firma jest w BLS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukuje właściciela toyoty o nr BLM 21744

Właściciel pojazdu się odezwał więc sprawa wstępnie załatwiona. Dziękuje za rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org