niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapicer

Szukam dobrego tapicera który w rozsądnej cenie odnowi mi rogówke.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Ty tyśka, tak z całkowitej sympatii Ci poradzę - idź z tym do okulisty. Tapicer to Ci tylko pogorszy ...

Peace, Love and Accord. Honda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Chyba że chcesz klepki jak koń zrobić na oczach.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

tyśka masz racje lepiej odnowić niż kupić jakieś badziewie to co teraz jest w sklepie to sie nadaje na 3 lata i wersalka się psuje oraz dołki się robią sama szukam tapicera co mi wersalkę na zamówienie zrobi lepiej dołożyć ale jest pewność że postoi pare latek, wiem że gdzieś za pks na tym osiedlu domków jest tapicer mam zamiar się do niego wybrać jak będę miała namiary to tobie napisze, a jak ty kogoś namierzysz to mi napisz nawet na emaila tu na forum 90% nic mądrego nie napiszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Tak. masz rację. idz tam. JESTEM nie rób reklamy panie S.....

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

jak przeczytałam kfz to co napisałeś to że normalnie nie wiem co tobie odpisać ubliżać tobie nie będę ale ty chyba masz zadatki na UBEKA albo nim jesteś wszędzie węszysz reklamę.
Ps. A jak masz adres tego tapicera to wyślij mi na maila zaoszczędzisz mi czasu na poszukiwania żeby znowu nie było reklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

znam dobrego w Peine,0049157......

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Przy domu chyba jest szyld ale numeru nie pamiętam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org