niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stare zdjęcia Łomży

Poszukuję starych zdjęć Alei Legionów , okolice ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Polowej: tam gdzie są banki WBK i Alior oraz te duże bloki mieszkalne i duży, szary sklep na rogu z sukienkami itp (nie wiem jak się nazywa).
Byłabym bardzo wdzięczna o informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare zdjęcia Łomży

Ale jak starych zdjęć Łomży?? lata1930??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare zdjęcia Łomży

Tak, mogą być. Zależy mi na jakichkolwiek zdjęciach, bo sama nie mam i nie mogę znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare zdjęcia Łomży

w miejscu tych banków stał Dom Żołnierza szukaj pod tym hasłem, naprzeciwko była elektrownia tez ją znajdziesz niżej w kierunku Wojska Polskiego nie wiem, poszukaj na historialomzy.pl ewentualnie wyslij do nich email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare zdjęcia Łomży

Super! Dziękuję bardzo :) A nie orientujesz się może kiedy powstały te budynki z bankami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare zdjęcia Łomży


Może tu coś znajdziesz, bo jest sporo starych zdjęć ulic, pomników, kościołów itp....

http://historialomzy.pl/category/wspomnienia/wspomnienia-budowle/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org