czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samochód do ślubu

Witam napiszcie mi kto,jaki samochód i za jaką kwotę wypożycza samochód na wesele. Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

karawana najtaniej ci wyjdzie bo z tego co wiem to oszczędzasz,tani garnitur,wesele po kosztach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

hehe a może ktoś ma jakieś inne propozycje ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

chłopie kogo to obchodzi że się żenisz,to twoja sprawa,nikogo to nie obchodzi,każdy ma to głęboko w *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

Kolego podleć do kwiaciarni na Przykoszarowej , na przeciwko kościoła Bożego Ciała , kwiaciarnię tę ma Wądołowski jakoś tak wszak zwą go Wądołkiem , koleś do dogadania się a i będziesz miał w czym wybierać bo ma tam sporo sztuk autek 504 745 246 to jego numer chyba jeszcze aktualny , możesz jeszcze uderzyć na Zambrów tam maja jakieś łepki jak się wjeżdża do Zambrowa i jeszcze wypożyczalnie limuzyn maja Piotrowscy wpisz w u wujka gugle FOTO PIOTROWSCY i bedziesz mial namiary . pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

taniego gajerka tu szukałeś ,
teraz samochodu ,
chłopcze u Marczyka na Przykoszarowej masz wszystko kompleksowo,
nie wiem czy tylko gajerki na wynos sprzedaje :)

kwiaty/wiązankę też masz w pakiecie :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

To sie tam wybierz jak tak sie Tobie podoba :P I co kogoś obchodzi czego ja szukam i co chce kupić ? Śnieg zginął ale patrze że bałwanów dalej pełno... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

Audi A6 600374375

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

A może po prostu jechać swoim samochodem?:) Znajomi taką białą skodą fabią jechali: http://sprzedajemy.pl/sprzedam-skoda-fabia-tdi-combi-1-wl-klimatyzacja,37174797 . Sprawdziła się na tę uroczystość znakomicie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochód do ślubu

Samochód do ślubu jest kwestią indywidualną. W moim przypadku postawiłbym na jakiegoś klasyka typu Mercedes W124, szczególnie w wersji Coupe. Klasa sama w sobie :) W kwestii wyboru odpowiedniego pojazdu polecam przeszukać ogłoszenia i poczytać artykuły, na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org