niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaraz będzie zimno w mieszkaniach

Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa.
Robi się coraz chłodniej w mieszkaniu,grzejniki stygną.
Awaria chyba się przytrafiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz będzie zimno w mieszkaniach

Każdy mówi o oszczędności i ekologii,wysokich rachunkach za c.o a u mnie w bloku drzwi od wiatrołapu zawsze otwarte bo po co zamykać-ciężko, światło przed klatka mimo obecności latarni bez uzasadnienia jest włączone czasami mam wrażenie,że mieszkam w dzielnicy bogaczy.Pamiętajmy jednak ,ze za rachunki wspólne płacimy wszyscy.A może warto by spółdzielnia pomyślała o czasowych obciążnikach 2 drzwi od wiatrołapu i czasowym świetle przed klatka.Jak nie moje,to po co szanować dobro wspólne.Jak jesteś bogaty kup sobie dom a wtedy rachunki otrzeźwia Twój umysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz będzie zimno w mieszkaniach

Dercos - masz całkowitą rację.
U mnie w bloku, ktoś wywiesił na drzwiach od klatki kartkę - \"kulturalnych ludzi, zamykanie drzwi nie trudzi\". I wiesz co, jak ręką odjął. Wystarczy chyba czasem pojechać ludziom po ambicjach, żeby do nich dotrzeć.

Niektórym to chyba się wydaje, że za światło na korytarzu odpowiedzialne są świetliki, a za ciepło niewidzialne moce.
Siłowniki do drzwi to dobra sprawa, chociaż podejrzewam, że zaczęłyby się głosy, że drzwi za ciężkie i wózkami wjeżdżać ciężko. I tak źle i tak nie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz będzie zimno w mieszkaniach

ze wsi ***** przylazłeś srałeś w wychodku pod płotem słoma ci z butów wystaje a teraz ***** wygód szukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz będzie zimno w mieszkaniach

\"biaman.pl\"? Jakoś z miastem mi się to nie kojarzy za specjalnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org