sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję

Szukam fryzjerki Sylwii, ok. 4 lata temu pracowała w zakładzie na ul. Ks. Anny (obok biblioteki). Może ktoś wie, gdzie pracuje obecnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

przeszła już na emeryturę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

W Zakopcu strzyze owce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

wyszła za mąż i jeszcze nie wróciła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

w śmietniku poszukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

Tak to jest jak ktoś poprosi o pomoc na Forum a odezwą się sami frustraci i nieudacznicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

Witam, ja się podepnę do samego tytułu ponieważ poszukuję osób, które mają bądź mieli problemy ze swoimi polisami. Ja mam teraz problem i bardzo wiem jak sobie z nim poradzić, na szczęście moja bardzo dobra znajoma poleciła mi pewną firmę przywiązani do polisy chciałem się tylko zapytać czy ktoś korzystał z ich usług i w ogóle. Wszystkie informacje będą bardzo przydatne i cenne. I od razu z góry dziękuje za odpowiedzi! Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
szacuek dla zmarłych

fakt wczoraj pisze szacunek dla zmarłych,a ja się pytam jak nie ma szacunku dla żywych to skąd szacunek dla zmarłych

zenek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję

Pojeb....ało was?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org