czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupię butlę z argonem

Witam, jak w temacie chcę kupić na własność butlę z argonem do spawarki (nie chcę brać butli w dzierżawę). Gdzie w Łomży lub jej okolicy mogę takową dostać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

Przykładowo koleszko możesz małą butlę kupic u mulakow to jest koszt okolo 280zl. A Co tam spawasz Tigiem? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

dokladnie dzis szukalem klucza pneumatycznego to widzialem u mulaków a doladowania butli ja zawsze smigam do piątnicy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

Dokładnie tig. W Piatnicy nabijają prywatną czy wymiana na pełną? I w którym to miejscu?;) mała tzn. 8l?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

od Lomzy jedziesz to po lewej stronie jeszcze za hotelem kurde a nazwa to nie wiem Budrol czy jakos tak są tam materialy budowlane , rurki metalowe i wiele innych zabawek zawsze wymieniam na pełna kosztuje to chyba 19 ziko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

W dalszym ciągu poszukuję butli do argonu (najlepiej 20 do 40l), jeśli ktoś coś wie to proszę o info. Gdzie w Łomży lub okolicy można wymienić butlę argonu na pełną (oprócz bratrolu)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

Butlę kupisz i wymienisz na ulicy Zjazd róg Rybaków w sklepie Instalator.
http://www.nowik.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

Znajomy mówił o jakimś punkcie wymiany na starej Łomży i poznańskiej może tam da radę kupić butlę większą niż 8l? Zna ktoś dokladniejsze namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupię butlę z argonem

Butlę 40L kupisz w sklepie instalator na zjedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org