niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA OSZUSCI!!!


Ostrzegam wszystkich przed zgłaszaniem się do pracy do ludzi z tymi numerami telefonow 732 831 868 oraz 503 468 712 nie dostaniecie zadnych pieniędzy za prace!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

a coś więcej na ten temat bo numery nic nie mówią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

Pewnie nr. są na kartę

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

Gosiaczek inna byla umowa tzn ja mam Cie rabac a Ty nie masz pisac
na forum.
Wkur....sie jutro masz przyjsc po wypowiedzenie !!!
Narazilas moja uczciwa osobe na koszta musze teraz kupic
nowe karty startowe sim a to 10 zl !!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

Pan z numerem 732 831868 wystawia ogloszenie ze potrebuje murarzy i pomocnikow dawal 10 za godz pracowali na budowie na sybirakow pan nie zjawia sie w pracy zeby chociaz nadzorowac jak praca postepuje jak zaczeli do niego dwonic to wymyslal rozne historie aby tam nie zajzec ale jak przyszedl termin wyplaty dla podwykonawcow od firmy z bialegostoku to pan sie zjawil kase na konto zawinoł i tyle go widzieli ci panowie jak zaszli na budowe po 2dniach okazalo sie za robi siedmiu murarzy wiec im powiedzieli ze kasy nie dostana za prace.Jak ostrzeglam ludzi na 4 lomza to ogloszenie wystawia jego zona ze potrzebuje do wykonczeniowki do warszawy z numeru 503 468 712. I ze tacy ludzie maja tupet wystawiac ogloszenia i okradac innych ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

a to mendy nie dosc ze dycha to malo to nawt tego nie dadza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

Kim trzeba byc zeby wykorzystywać drugiego czlowieka ludzie nie maja sumienia i jeszcze maja czelność wystawiać ogłoszenia publicznie. Ale karma wraca podwójnie niedlugo i oni beda szukac pracy za ktora pozniej nie dostana wynagrodzenia i do opieki po zasiłek bo na chleb nie bedzie. Burżuazja łomżyńska wyzej sra niz dupe ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUSCI!!!

trzeba patrzyć na dwie strony i racje ,

jak qrewstwo, i brak kasy za wykonaną pracę, gosiaczek2367 , jeżeli to prawda - daj więcej namiarów

robimy wykończeniówkę ,
tępić cwaniaczka, dla jaj sam pogadam i wyślę ekipę na próbę ,
a że mam fantazję i dobrych chłopaków zbyciorów , ( już w W -wie) zrobimy sobie jaja w pierwszym dniu , heca i w plecy - chyba narzędzi nam nie da, hahah ale zawsze chłopaki będą mieli rozrywkę,

503 468 712 -zadzwonię za kilka dni co by nie było , że ....

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org