poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Nie zgadzam się i protestuję przeciwko wpisom i tematom prowokatorskim w kierunku księży,kościola i nas ludzi wierzących .
Nic dobrego nigdy nie wynika ze złego ,więc i takie prowokacje uderzą w samych intrygantów.
Pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Mam pytanie do Ciebie widze ze jestes tak zaprzyjazniony z ksiezmi.
Dowiedz sie czy moge wziasc slub w kosciele ? Tyle tylko ze ja nie bylem
u bierzmowania tylko nie pisz mi ze zawsze moge isc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zbych no coś Ty niewiesz, że bierzmowanie nie jest już przeszkodą aby wziąść ślub kościelny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

I nigdy nie bylo tylko my o tym nie wiedzielismy, bylo wskazane lecz nie konieczne.
Jak bralem slub nalegal ze musi byc to ja pomyslalem ze zaplace za slub razy trzy.
I tyle mu dalem, stierdzil ze jak ja taki hojny to on przymknie oko na brak
bierzmowania wiedzac o tym ze nie jest potrzebne. Co ja moge o nim
powiedziec ? Tak mysle i mysle ze chyba to.
Oszukala mnie menda !!!
A zaczelo sie jak mialem 8 lat wbieglem do salki bez pukania jak to dziecko.
W salce stal ksiadz i przytulal moja kolezanke tzn jej glowe do powiedzmy
brzucha.
Za to ze nie zapukalem dostalem wpier....kijem takim toczonym ze srebrna obraczka
ten kij on nazywal Kubus czyli Jakub.
Przestalem chodzic na religie balem sie no i automatycznie do kosciola tez.
Jestem katolikiemwierze w Boga, modlic mozemy sie wszedzie bo Bog jest wszedzie.

A skoro jest wszedzie i widzi moje grzechy to po co ja mam je gadac Frankowi
czy Heniow w sukience. Kiedys nie bylo spowiedzi, ludzie modlili sie w samotnosci w grotach.
Zaraz zaatakuja mnie mohery i to na nich musimy uwazac.
Fanatyzm jest niebezpieczny w kazdej religii w Afryce mamy isis w Polsce mohery.
I tylko Bogu dziekowac ze nie maja dostepu do synteksu.
Pisze na telefonie tak wiec moze nie byc poprawnie

Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

nigdzie nie wrocilem wrecz przeciwnie wyprowadzilem sie z Lomzy
chociaz podobalo mi sie, spoko ludzie, mam tam przyjaciol.
Ale wole mieszkac przy parku narodowym w gorach :)
Nkogo nie mam zamiaru odciagac od kosciola sam jestem wierzacy i Kocham Boga
napisalem tylko to co mi sie przytrafilo.
Chociaz jak bylem przed slubem u kapucynow sie wyspowiadac to byla super spowiedz
oni sa z powolania a nie dla kasy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

pod ta kawka masz fajne zdanie ciekawe czy ten ksiadz by chcial zebym to
ja mu wpier....tym kijem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zbychu w sumie zgadzam się z Tobą, sama wierzę w Boga, ale wiem, że w szeregach księży nie jest krystalicznie i nie każdy ksiądz jest godzien nosić sutannę.Nie lubię jednak ludzi, którzy walczą zaciekle z KK i każdego księdza wrzucają do jednego wora i każdy dla nich to pedofil, homoseksualista a cały kościół to świątynia szatana i siedlisko zła, trzeba do tego podchodzić z dystansem, nie popaść w fanatyzm, gdyż każdy jest groźny..Osobiście wolę kupić jeść głodnemu stojącemu pod sklepem niż miałabym dać dla ojca Tadka z Torunia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

wiesz tu na tym forum jest tylko kilka osob co wiedza kim jestem.
Piszesz ze wolalabys dac biednemu i super, ja tez tak robie.
Czasami bawie sie w performera chce zobaczyc skoro ja daje to czy mi dadza.
Nie golilem sie 3 tyg w bialej ale w brudnej bluzie w starych dzinach i butach poszedlem na msze. Oczywiscie odjechalismy 100 km od miejsca zamieszkania no i na trzy kamery krecilismy
jak ja prosze o zlotowke pod kosciolem tj tylko jeden procent ze stowy.
Dostalem na +-80 osob co wyszlo od jednej kobiety 1.45 zl wszystko co miala
powiedzialem jej ze to prowokacja i ze jak chce to jej oddam. Nie chciala, a od jednego pana
w szpakowatych wlosach bym doatal wpier...tak do mnie doskoczyl jak go poprosilem o zlotowke.
Zabralem 1.45 zl poszedlem do ksiedza i pytam sie ile sie daje za msze on na to
co laska. Poszedlem do koscielnego syplem mu na biurko te 1.45 i mowie ze to na msze
za tych co nie maja serca zaczal sie smiac jak sie dowiedzial skad mam ta kase
i jakim sposobem.

Ot zycie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Masz pomysły:) Często jak idę na zakupy i pod sklepem stoi ktoś i prosi o jedzenie ludzie sięgają po coś z reklamówki i się dzielą, z kasą bywa różnie nie chcą dawać bo wiedzą na co zazwyczaj to idzie, sama osobiście kasy nie dam jeśli mam przypuszczenia, że ktoś chce np na trunek bogów tzw\"denaturat\",ale jedzenia nigdy nikomu nie odmówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

ja daje kase nie interesuje mnie co z nia zrobi, jak sie daje na tace
to tez nie wiadomo co z nia zrobia i gdzzie skonczy
film bym wgral ale jest za duzo twarzy i osoby nie sa publiczne
tak wiec mogloby sie skonczyc w sadzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

A ja nie chcę przykładać ręki do jego staczania, jak dam kasę to ją przepije, a jak dam jedzenie to wiem, że głodny nie będzie:)...Kościół płacę jak muszę zazwyczaj za tzw\"usługę\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

a moze zbiera na buty ? A Ty odrazu na staczane kierujesz :)
jesli chodzi o kosciol i msze to podobalo mi sie chyba to ul Wyszynskiego
u Abroziaka czy jakos tak ale tylko w niedziele i na 12 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Jak poprosi o buty to mu jakieś ewentualnie kupię, a kasy nie dam:) Zazwyczaj sami już są chyba nauczeni, że ludzie kasę niechętnie dają i proszą o coś do jedzenia a nawet słyszałam,że zdarzają się sytuację, że pytają czy mogą odprowadzić pusty koszyk na miejsce,ale najpierw zekną czy jest tam bilon włożony czy żeton:)...U Ambroziaka za jego kadencji chrzciłam córkę, niewiem jak jest tam teraz, ogólnie w takich miejscach bywam jak muszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

ja tez bywam jak musze modle sie na górce, w lesie gdzie popadnie
i to swoimi slowami no i jest mi z tym dobrze a ksiadz to dla mnie jakis
pan co pracuje w kosciele, juz prawoslawni maja lepiej zona, dzieci itd
nasi tez maja ale musza sie ukrywac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Pytał kiedyś księdza papież:
co się tak po jajach drapiesz?
Nie mam baby Santa Patre,
co ja się tych jajec natre...

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

vox masz racje :) kiedys rozmawialem z jednym mlodym i przystojnym ksiedzem
na ten temat. Pytalem czy by nie chcial miec dziewczyny, zony, rodziny tak jak pop.
On na to ze wtedy kosciol juz by sie nie utrzymal. A wiesz dlaczego ?
Dlatego ze te psychiczne mohery nie dali by juz na kosciol nawet zlotowki.
Po prostu darli by mordy ze nie beda utrzymywac bahorow i zon.
Jak mieszkalem na wsi k/ Lomzy przyjezdzali ksieza do sasiada a do mnie
proboszcz z jednej pobliskiej parafii w dresach na ognisko, browara i whisky.
Nigdy nie mowilem do niego prosze ksiedza tylko po imieniu, jeden z tych co przyjezdzali do sasiada
kiedys mnie podwiozl do baru po fajki. Przed barem powiedzial mi zebym przypadkiem
do niego prosze ksiedza chociaz nie mialem zamiaru. Kupil tez fajki
i wrocilismy. Jestem za tym zeby mieli rodziny to sa ludzie jak my i tylko wtedy bedzie ok w kosciele. Moze byc nawet gejem to tez czlowiek ale pedofila to bym zaje....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Widzę Zbychu, że trochę mało masz podstaw jeśli chodzi o wiarę. Spowiedź była od zawsze w Kościele, chociaż w innej formie. Zgadza się Bóg jest wszędzie, ale Jezus ustanowił Sakramenty. Bóg widzi Twoje grzechy, ale mogą one być zmyte w Sakramencie Pokuty i Pojednania.

Czy w Polsce jest idealnie, czy nie ma pedofili, oszustów, alkoholików, zabójców, zdradzających żony, itd. ? Są - to dlaczego nie wyrzekniesz się polskiego obywatelstwa?
Czy na uczelniach wszystko jest uczciwe? Nie, studenci ściągają, wykładowcy za sex przepuszczają studentki, itd. więc dalej idąc tą logiką powinno się zamknąć wszystkie uczelnie albo rzucić studia.
Można tak dalej wymieniać. Czyli powinniśmy się wyprzeć wszystkich i wszystkiego, bo każdy jest grzesznikiem. A Jezus pomimo tego nami się nie brzydził, co więcej oddał za nas swoje życie i to jest postawa prawdziwie chrześcijańska...

Są księża, którzy swoim zachowaniem gorszą, ale czy my jesteśmy idealni. Nie chcę bronić zachowania, ale chcę zwrócić uwagę na to, że jeśli jesteśmy wierzącymi w Chrystusa to powinniśmy modlić się za naszych nieprzyjaciół, a nie się nimi brzydzić. Zachowaniem można się brzydzić, ale człowiekiem nigdy. Gdyby Pan Jezus wyparłby się nas po naszym grzechu, a każdy z nas jakiś popełnił nasze życie nie miałoby sensu.

Jeśli chodzi o celibat to polecam ten artykuł : http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TA/TAP/md_celibat_wm.html

Jeszcze kwestia jak traktujemy Sakramenty. Piszesz o tym, że bez bierzmowania nie można mieć ślubu. Przypominam, że Kościół, Bóg, Sakramenty to nie jest maszyna z napojami, że wrzuca się monetę i wypada puszka z colą. Sakrament to widzialny znak niewidzialnej Łaski. One pociągają za sobą konkretne czyny. Jeśli ktoś idzie do księdza i żąda Sakramentu a w swoim życiu nie kieruje się wiarą to instrumentalnie traktuje wtedy Boga. Niestety postawa niektórych księży do tego się też przyczyniła. My katolicy w momencie przyjęcia, np. Sakramentu małżeństwa zobowiązujemy się do miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej oraz do życia w wierze, a jak jest w praktyce? Sakrament traktujemy jak fajną ceremonię, papierek i to wszystko... zapominamy o Łaskach jakie płyną z każdego Sakramentu i z nich nie korzystamy...

Rozumiem też, że jakiś ksiądz mógł Ciebie skrzywdzić, ale postawa chrześcijańska wymaga tego by miłować nawet nieprzyjaciół i pomimo ich złej postawy chcieć ich dobra i nawrócenia. Powinniśmy tych, którzy coś przeskrobali upominać w cztery oczy. Zdarza się tak, że upomnienie nie pomoże. Jezus też odniósł się do tego i można o tym przeczytać w Biblii. Natomiast obmawianie publiczne ludzi nieważne co złego by zrobili (no chyba że chcemy kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem) jest formą nienawiści i grzechem przeciwko ósmemu przykazaniu. Można powiedzieć, że jest formą zemsty na tym człowieku. Jeśli kogoś obmawiam publicznie to powinienem zadać sobie pytanie czy to pomoże tej osobie zmienić się na lepsze czy nie? To wywoła jeszcze gorszy skutek. Czy modlimy się za siebie nawzajem? czy tylko wyrzucamy sobie brudy, a każdy je ma. Mamy oczywiście prawo mówić, że jakieś zachowanie jest złe, a może nawet obowiązek, ale nie mamy prawa oczerniać. Chrystus zachęcał do przebaczenia. Jest to największa forma miłości. Przebaczenie nie polega na naiwności, na tym, że nadal mogę pozwalać się krzywdzić, ale na tym, że odtąd będę kierował się dobrem tego człowieka, pomimo, że jest moim nieprzyjacielem, np. będę modlił się za niego, odstąpię od zemsty, itd. przebaczam w sercu i wcale nie muszę mówić tej osobie o tym. Do przebaczenia wystarczy moja wola. Nie potrzebuję woli tej drugiej strony, ale moje przebaczenie jest o tyle ważne, że może zapobiec dalszej eskalacji zła. Do pojednania potrzeba woli dwóch stron i jak wiemy często jest ono niemożliwe. Warto się nad tym zastanowić. Nieprzebaczenie zabija nas samych, nosimy w sobie wtedy złość.

Nawiązując do Twojego ostatniego postu: Alkohol jest dla ludzi, natomiast nieważne czy to ksiądz, mąż, ojciec czy ktokolwiek, ale jeśli jest zniewolony jakimkolwiek nałogiem to nie jest to sytuacja dobra...

Podsumowując: obmawiając kogokolwiek, nie tylko księży, nie przyczyniamy się do dobra, ale do eskalacji zła. Miłość powinna polegać na tym, że troszczymy się o dobro drugiego człowieka i pragniemy jego zmiany na lepsze/rozwoju, a nie dokopujemy mu. Wiem, że jest to trudne, ale odpowiadając złem na zło jesteśmy tego zła współwinni i narzekamy na coś co dzieje się z naszej przyczyny. Przypominam, że każdy z nas będzie sądzony z miłości, a nie z zemsty, obmowy czy dokopania komuś...
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Jezus jak chodził i uzdrawial robił to z miłosci do nas, idz do ksiedza i powiedz
ze chcesz usluge za free nie da rady tam jest co łaska ale nie mniej niz pińcet.
jesli chodzi o spowiedz to zostala ona wymyslona przez ludzi tylko dlatego zeby trzymac i szntazowac ciemnote.
kowalski ukradl kure nowakowi i pokuta dwa wory ziemniakow za rozgrzeszeni
no i zarcie jest
kowalska zdradzila meza no to pokuta co niedziele ges przez pol roku i zremy
czy za wyczytanie nazwiska zmarlego na mszy cos kosztuje oczywiacie ze tak dwie stowy
i bedzie msza za sp. Henka a teraz robia to grupowo np 10 HeŃkow x 200
A jesli chodzi o wybaczenie to wytlumacz to dziecku 8 lwtniemu ktore pobite
w placzu ucieka z kosciola.
Mastepny przypadek jak ksiadz klepie chlopakow z pogrzebowki i mowi to to zaczynamy
ta impreze chodzilo o pogrzeb a zmarly byl juz w koaciele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Różni księża są,są tacy co pukają laski lub macają dzieci pedaly itd. Są i prawdziwi księża z powołania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Jak przyjedzie tysiac muzulmanow do Lomzy to wsrod nich wskazesz mi
dziesieciu terrorystow ?
Ja zawsze mowie ze ufac jest dobrze ale nie ufac jest lepiej.
Ja wole to drugie, a jak widzialem te rodziny w kosciele co sie tak serdecznie witaly calowaly i co u ciebie, jak sie masz, pieknie wygladasz i pizdu mizdu (chodzi mi o te z kółka)
Ja stalem z boku i obserwowalem jak jedna druga obcinala ze wzrokiem jak by
miala zabic bo ma lepsze buty lub sukienke.
Rzygac sie chce jakcie obcinaja czy przypadkiem nie masz lepszego samochodu
czy butow cavalli.
Jakie to wszystko jest zaklamane i falszywe te ich udawanie te spotkania po domach.
A pozniej rabanie dupy, zylem w tym srodowisku to wiem a zylem bo musialem.
W domach 30 min modlitwy troche gry na gitarze a pozniej obrabianie dupy nieobecnym, sam nie wiem jak to nazwac dom warjatow czy jak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

I jeszcze jedno, zapewne niektorzy zajarza o co chodzi i moze kim jestem,
mam to gdzies.
Ja Kocham Boga a ksiadz to jest dla mnie jakis pan.
Lata temu wyjazd do Wloch i oczywiscie na pokaz rózaniec na pieknej
plazy przy Adriatyku gdzie 10 m od nas opalala sie jakas dziunia z golymi cyckami.
Czy nie lepiej modlic sie tak jak to robili nasi przodkowie w samotnosci
w grotach w spokoju np. Tylko ja i BÓG.
Mysla ze jak beda robic to na pokaz to zostana swietymi, nie tedy droga.
Ja jestem bardzo skromna osoba tak mowia ci co mnie znaja, zawsze staje gdzies w cieniu.ale
jak sie gole i patrze w lustro to widze czlowieka.
O romansach uczestnikow kółka juz nie bede pisal to chyba taka wzajemna doracja.
Zeby to zauwazyc wystarczy stanac pod sciana nie oddzywac sie i obserwowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Nie pisze się \"wziąść\" tylko \"wziąć\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Czyt wyzej pisalem ze pisze na telefonie i moze wyjsc nie poprawnie
bo do karlow nie naleze takich jak kaczor.
Jednym palcem czasami wciskam 4 klawisze :)
Ale czy to w tej sprawie jest najwazniejsze ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Kiedys ludzie gotowali fasole w takich glinianych dzbankach
stawiali przy ogniu wkladali łyzke i od czasu do czasu mieszali no
i powstalo przyslowie z wiecznego miasta.
Ze wady tego dzbanka czy jest pekniety od srodka wie tylko ta łyżka
co jest w srodku.
Ja bylem w tym kolku wzajemnej adoracji obserwowalem i wiem.
Pisac dalej ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

pisz jasiu pisz czytam cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

jestem zbysiu :)
najwjniejsze jest to jak jedna uwielbia i prawi komplementy kochance swojego meza
nic nie wiedzac co sie dzieje
smiech na sali
a tak szczerze to mi jej szkoda bo akurat ona jest tam najfajniejsza
to jest kobieta ktora chodzi tam dla Boga



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

A co ty InfoLom masz do zgadzania lub niezgadzania? Coś ty za figura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

moze to syn ksiedza i broni tatusia wiesz rodzina jest najwazniejsza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Caly czas czekam na zalozyciela tego tematu zeby sie wypowiedzial
ale widze ze nie ma odqagi i siedzi cicho.
Napisz mi dlaczego panoqie w sukienkach zrobili mi taka krzywde
ktora pamietam 35 lat i zdaje sie ze nigdy nie zapomne.
Bede podsbijal post dopuki doputy sie nie wypowiesz zaslepiony fanatyku moherow.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

zapomnialem dopisac ze jak sie bawilem w performera i poszedlem zaniesc te magiczne
1.45 zl za msze to przywitaly mnie najpierw dwie sekretarki, taka centrala jak
w fabryce i zadzwonily po szanownego pana w sukience zeby zszedl.
Podobno koaciol jest biedny to skad kur..... Pan ksiadz ma kase na wyplaty
dla sekretarek, kucharek i sprzaataczek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

no i gdzie jestes ?
Podpowiem Ci ze chodzi mi o ludzi z tej grupy tp://www.gloriosatrinita.pl/
Tam by bylo wszystko ok jak by szefowa M.....zrobila selekcje tych zaklamanych
falszywych ludzi. Do mnie nic nie mieli, przynajmniej w oczy, zapewne jak
mnie z nimi nie bylo torombali mi d.....
Ale ja mam to w d.....
Swojej szefowej M....rabia d.....non stop, tak szefowej bo nawet w kosciele
mamy szefowa ktorej wszyscy aie boja i podlizuja.
Normalnie smiech na sali, ide na spotkanie i mam sie bac jakiejs baby szok
ja sie balem ksiedza ktory mi wpier....ale mialem wtedy 8 lat
Teraz to bym mu przypier.....i wsadzil bym mu tego kija ktoeym mnie bil q d....
Pozdrawiam wszystkich z Gloriosy i tego cwaniaczka Cor....z Mediolanu tez
i zapraszam do nawrocenia fanatykow co robia wszystko na pokaz.
Jest tylko jedna osoba z calej grupy jedna Pani taka do rany przyloz, taka Kochana Pani Kos........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

kejmil

Nie wprowadzaj w błąd próbując upiększać ponurą historię swojej sekty zwanej kościołem katolickim, tylko z przyzwyczajenia dziś jeszcze dotąd nazywanej wyznaniem chrześcijańskim.
Spowiedż w takiej formie jaka jest dziś praktykowana została wprowadzona dopiero w VI wieku, czyli ponad 500 lat po śmierci Jezusa, jeśli ten w ogóle żył i jest założycielem chrześcijaństwa. Klerowi zapewne chodziło głównie o pokutę i tzw. odpusty za grzechy, które można było wykupić. To właśnie głównie z powodu handlu odpustami (i relikwiami), czyli totalnej korupcji kleru wobec wiernych i boga, M. Luter ogłosił protest zakładając nowe wyznanie, które oczyszczone z wielu paskudnych naleciałości wróciło do żródeł Biblijnych.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

bardzo dobrze.,ze ten głos będzie stale na gorze.
nie widzę sensu dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Co łaska ??

http://uwaga.tvn.pl/nie-dobrowolna-oplata-na-kosciol,190775,n.html

ja go chyba znam z widzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

i bedzie na gorze jelopie.
Wytlumacz mi dlaczego ta kur... Pedofilska mnie wtedy pobila
co ja zawinilem?
Dziecko osmio letnie.
Co zatkalo ?
Dlaczego nastepna menda mnie oszukala na 1500 zl twierdzac
ze bierzmowanie musi byc a jak dostal kase to juz nie musi.
Jak to kur.....jest korupcja lapowki i mozna byc swietym ?
Dlaczego w i stwowarzyszeniu jeden zonaty posuwa inna kobiete ?
Wkur....mnie teraz i wytlumacz mi na czym polega wiara w Boga ?
Na kure..stwie ?
Na ponizaniu ?
To jest kosciol ?
Tak nakazal Bóg ?
Znam to od podszewki i jak mnie wkur.... Bede pisal dalej
Mam to w d.... Dopuki nie bede podawal nazwisk nie jest to karalne
Ja kocham Boga i ta cholote tzn lepszy sort tez i mam nadzieje ze kiedys
sie nawroca bo na ten czas przykrywaja sie mendy kosciolem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol nie widzisz sensu dyskusji bo Cie zatkalo
nie wiedziales ze w gloriosie byl czynny obserwator.
I to Ci moherze nie jest na reke za duzo krzywdy dostalem
od panow w sukience.
Myslalem ze po tylu latach sie w koncu tam odnajde,
ale nic sie nie zmienilo od czasu pedofila tzn od 35 lat.
Kasa i kure....stwo jest nadal i te falszywe usmiechajace sie geby
zaklamanych ludzi. Jeden chu......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

O ale sie naczytalem !

zUBychu ,kupa informacji o Tobie:

1.jestes wiesniak (no ale nie ma to dla mnie zabarwienia pejoratywnego)

2. masz 43 lata

3.ksiadz Cie wydymal

Co Cie naszlo Na takie wynurzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

mam 43 lata, mieszkam na wsi jesli mozna to nazwac wsia bo pierwszy sasiad
mieszka 3 km od mojego domu
ksiadz mnie nie wydymal tylko mi wpier....kijem jak go nakrylem
kiedy do swolego penisa przykladal glowe mojej osmio letniej
kolezanki z klasy
a jeszcze jedno dzieki Bogu jestem szczesliwym wiesniakiem
ktorego czesto odwiedza niedzwiedz i wilki
a najpiekniejsze jest to ze nie uciekaja na moj widok
kocham je dokarmiac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dreptak i jeazcze jedno
dusilem sie w bloku w Lomzy to nie dla mnie ja musze zyc z natura
z tym co stworzyl Bóg
a opisalem to wszystko dlatego bo ludzie tego nie widza
a ja jestem typem obserwatora tzn musze sprawdzic czy dotknac
jak Sw. Tomasz zeby sie przekonac czy to dobre.
Nie jestem fanatykiem tylko osoba wierzaca w Boga a nie w pana
ksiedza Henia czy Tadzika
Jak bylem we Wloszech z cala grupa i szlismy na obiad to mozna bylo
dokupic wino do obiadu.
Bralem zawsze butelke co mi tamnie jestem materialista.
Rozlalem na grupe co siedziala przy stole i kazdy mial po łyku.
Najfajniejsze bylo jak jeden pan Cors..... Ktoey pil wino co dzien ktore ja kupowalem
nazwal mnie alkoholikiem.
No kur.... Co za menda chlal za free i mnie tak nazwal.
To sa ludzie co leza krzyzem w koaciele ale oczy maja jak kameleon
i zerkaja czy ktos widzi ze oni tak leza i chu...ich strzela jak nikt ich
za to nie podziwia. Jak to pisal jwden gosc na forum. Masakra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

ta pisownia to z winy klawiatury za male klawisze w tel
mam nadzieje ze zrozumiecie :)
A ten pan bankowiec Cor.....to z Mediolanu
Pozdrawiam elite z Amroziaka :) Mysleliacie pewnie ze nikt was nie obserwuje :)
I prawda wyszla na jaw, widocznie Bóg tak chcial i kazal temu jełopowi
zalozyc taki temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

paplik masz u mnie browara Ursa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol dawaj jeleniu jak protest to protest !
Czytasz i sie chowasz ?
Co nie masz jaj ?
Moze popiszemy na temat ksiedza z gminy Zambrow
jak sie naje....browarami i whisky u mnie na wsi i napier....
wracal do siebie wieczorem do parafii.
Zajebisty gosc byl u mnie na weselu ladnie tancowal
na koniec pól nawalony wszedl na scene i dziekowal za goscine.
Tyle tylko ze zapomnial ze na odchodne dostal flaszke na kaca ktora
schowal do rekawa marynarki o malo co nie wypadla jak trzymal mikrofon.
Zdrowy facet, z moja mama nie zatanczyl, tylko dziunie z cycami wybieral.
Zajazd w Wygodzie co mi tam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Chce zebys wiedzial ze dopiero sie rozkrecam :)
Nie powinienes protestowac jelopie zle trafiles, nie bylo mnie tu
kilka lat :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

czekam na protes jelopie, bron klechy przeciez o to Ci
chodzilo. Moze napiszesz ze to nie prawda co pisalem?
A moze dostales zjebe od proboszcza za zalozenie tego tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

czekam na protes jelopie, bron klechy przeciez o to Ci
chodzilo. Moze napiszesz ze to nie prawda co pisalem?
A moze dostales zjebe od proboszcza za zalozenie tego tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

ty dreptak czy jakoś tam proszę mi tu przyjaciela za przeproszeniem Zbycha nie obrażaj bo tak powiem delikatnie do pięt mu nie dorastasz i może być wpierdol prostaku kolegę se znalazłeś szczylu.pije browarka za twoje zdrowie Zbychu trzymaj się ciepło przyjacielu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dzieki przyjacielu za wsparcie ja tez wale drony ze hej za Twoje zdrowie
ale dreptak mnie nie obraza, mieszkam na wsi, mam 43 lata
tyle tylko ze ksiadz mnie nie wydymal a wpierdolil kijem
i mial szczescie ze ja mialem wtedy tylko 8 lat
inaczej mial by wieb haha
na zdrowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

to zdrówko ale jakby co przyjacielu możesz na mnie liczyć myślałem że ci ubliżył a to sorry ale mas z moje wsparcie pozdro...to walem dalej browary za nasze zdrowie miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

a tylko dodam że co z tego że masz tyle lat i że na wsi mieszkasz jesteś taki sam jak ja człowiek ale za to jesteś SWÓJ CHŁOP:)miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

zdrowko przyjacielu walim dalej, jak bedziesz jechal w Biesy daj znac predzej
mam taka aparature co kapie :) za zdrowie ksiendzow tez wypijmy
oni wala ale cichaczem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

ok przyjacielu walim dalej dam znać jak coś lecim dalej za tych czarnych pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

chyba proboszcz dal na ofiare moderatorowi bo moj
piekny i dlugi post sie nie wyswietlil
Panie moderator ja tylko prawde pisze i mam na to dowody



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Jak Cie nie wydymal w realntm znaczeniu to cie wydymal w przenosni .

Z tym bierzmowaniem .

A wiec tak czy siak jednak Cie wydymal.

Co do ksiandza ,to cos mi sie obilo o uszy ,ze jakis swawolny grasowal na linii Wygoda -Zambrow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol napisze w skrocie jak zgnal nasz Prezydent to jego portret
u Ambroziaka byl blizej niz oltarz na mszy. Czyzby jakis nowy Bóg ?
Bo jak zginie Kowalski czy Nowak na budowie to nie ma portretu.
Kilka dni pozniej spotkalem sie q Mediolanie z ks. Ś........
Nie napisze co powiedzial jak sie dowiedzial o portrecie.
Nie chce robic zadymy
Tam zginelo prawie 100 osob ktore mialy rodziny i zarabialy na
bulki a nie jak prezydent na kawior.....no ale cisza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zajebisty wierszyk tutaj TrybynaLudu zapodala ,wlasnie trafia do mojego uzbrojenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dreptak racja wydymal mnie na 1500 zl mam to w d....
Niech mu ziemia ...... Haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Dreptak jak myslisz ten Infol co zalozyl ten temat pokaze
sie jeszcze ?
A moze zapisal sie po przeczytaniu tego co napisalem do Jechowych.
No i wchodzi teraz na forum jako Krycha czy Zocha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Dreptak jak myslisz ten Infol co zalozyl ten temat pokaze
sie jeszcze ?
A moze zapisal sie po przeczytaniu tego co napisalem do Jechowych.
No i wchodzi teraz na forum jako Krycha czy Zocha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol obiecalem Ci ze ten temat bedzie na górze i klik.
Teraz mi sie nie chce juz pisac ale jutro nastepna lektura
Twoich ksiezy znam lepiej niz myslisz, nie z ławki w kosciele
ale od strony imprezowej zaslepiony moherze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

To sie tak zgrabnie nazywa dychotomia .

Wiec sie nie podejmie dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Kiedys ogladalem amerykanskiego komika ,wynurzenia o religii ,pamietam byly do niektorych klipow napisy na YT po polsku ,moze to gdzies znajde ,pasowaloby do tego tematu.

Moze wtedy zalozyciel tematu sie rozkreci.

A moze to Ty zUBychu zalozyles i usilujesz sam ze soba gadac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

https://m.youtube.com/watch?v=g5s6alhXtHA

Albo to.

https://m.youtube.com/watch?v=6vuH7uMyV-g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Nie wiem jak sie tu linki wkleja ,za leniwy jestem ,zeby gdzies to doczytywac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dzieki dreptak obejrze jutro na kompie.
To nie ja zalozylem, ten temat ale moge podziekowac temu Infol
przynajmniej wyrzucilem z siebie to co mnie bolalo przez lata.
Uwierz mi chociaz jestem facetem i powinienem byc twardy to
jak komus sie dzieje krzywda i placze to ja razem z nim i tu
nie chodzi o to ze musi byc znajomym.
Ja bede plakal razem z nieznajomym bezdomnym.
Pamietam jedna sytuacje z Lomzy, podjechalem powiedzmy fajnym
samochodem pod Maca muza grala klima na full.
Kawaler, kasy full nic innego tylko wyrywac du...., stalem w kolejce za
samochodami zeby kupic badziwne zarcie.
Podchodzi jedna kobieta uchylilem troszeczke szybe i pytam co chce.
Ona na to ze dwa zlote, powiedzialem zeby spadala majac tysiace i karty
kredytowe w portfelu.
Dojechalem pod blok z zarciem spojrzalem w lusterko i powiedzialem
do siebie ale z ciebie hu....
Zawrocilem pojechalem pod Maca zeby jej dac kase ale juz jej nie bylo...
Nie zapomne sobie tego, to juz tyle lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Religia to najgłupsza historia, jaką kiedykolwiek opowiedziano. Pomyślcie tylko! Religia zdołała właściwie przekonać ludzi, że istnieje pewien niewidzialny człowiek! Który żyje w niebie! Obserwuje wszystko co robisz, każdej minuty, każdego dnia! Ten niewidzialny człowiek ma specjalną listę, dziesięć rzeczy, których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce, pełne ognia, dymu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś cierpiał, palił się, krztusił, krzyczał i płakał, przez całą wieczność, aż do końca czasu! Ale... on cię kocha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

To cytat z Carlina powyzej a tu jeszcze jeden :

On cię kocha! Kocha cię... i chce kasy! On zawsze chce kasy! Jest nieskończenie potężny, mądry, wszechmogący, wszechwiedzący, ale... jakoś nie ma smykałki do kasy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dreptak moze nie do konca jest jak piszesz
ja zawsze sobie mówie ze Bóg jest dobrem a szatan zlem
ja staram sie byc tym dobrem czyli z Bogiem, mam wady czasami
robie zle rzeczy przyklad ta kobieta pod Mac
minelo juz 8 lat a ja ją widze nawet teraz i bardzo zaluje
ze jej nie pomoglem, jeba.....ne dwa zlote
Bóg jest miłoscia a ksiadz to pan w sukience



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

To cytaty ,a nie moje przemyslenia.

A autorem jest komik ,co znaczy ,ze trzeba je brac z przymruzeniem oka ,bo powstaly po to ,zeby dostarczyc chwili usmiechu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

dreptak masz u mnie browara Ursa z Ustrzyk Dolnych
dobry jest.
A tu w Biesach browar numer jeden to Lomza Export :)
super piwko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol czekam na wyjasnienia dotyczace tej sekty i protestuje
jutro tzn dzis dopisze wiecej a mam co :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Dzień dobry :)
Jak sie przebudze bedzie dalszy ciag, tym razem przeniesiemy sie do Włoch.
Serdeczne zapraszam do lektury.

(u Ambroziaka pewnie juz sie rozdzwonily telefony haha)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Jak tam dziewczyny z kólka wzajemnej adoracji co u Was.
Napalacie sie dalej na ks. Ś... z Mediolanu ?
Fakt bardzo przystojny gosc z niego, wybaczcie ale jak ktos lezy na
lezaku i ma ciemne okulary z glowa pochylona nie oznacza ze spi.
Jak kursowaly i chociaz mmogly przechodzic w innym miejscu to musialy
swiecic tylkiem przed opalajacym sie ksiedzem.
Pamietacie filary przed hotelem i popielniczke ?
Jak sie napalacie to rozmawiajcie ciszej bo za rogiem tez slychac a jesli
stoi tam popielniczka to moze stac tam ktos palacy.
Taki jak ja albo ja :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Infol stchorzyl, albo jest w szoku.
Mam pytanie dla Pana KsieNdza bo macie tam neta i cale stado laptopow
i to takie nie byle jakie, no w koncu mohery kase daja.
Dlaczego u was sie placi za slub tzn ze jak sie nie ma kasy to nie mozna zyc w wierze ?
Dlaczego chrzciny kosztuja ?
Ile zaplacil Jezus za chrzest ?
Dlaczego ceremonia pogrzebu kosztuje skoro nieboszczyk za zycia napie..wam
kase na tace co niedziele ?
Dlaczego u Kapucynow slub kosztuje zero np u tych kolo tej uczelni chyba Janski ?
Jak oni sie utrzymuja skoro nie biora kasy ?
Wiem pewnie maja plantacje marihuany i laborratorium w podziemiach.

Jedziemy do Zambrowa, kosciol wylot na Siedlce biznes Pana KsieNdza
z zakladem pogrzebowym z Lomzy
No i fajnie niech se chlop dorabia, tylko nie wiem dlaczego sie wkur.....
jak rodzina chce aby pogrzeb zrobila firma konkurencyjna.
Czyzby byl tak zaslepiony kasa ze smutek rodziny ma w d.....
Bylem na takim pogrzebie zrobionym na odpie....z wielkim fochem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

odnalazlem pana ksiendza tego co mnie pobil nawet
jest proboszczem kolo Gniezna
zadzwonie do niego zeby posluchac jak wciska kit ze
nic takiego nie bylo nie pamieta itd haha
pozniej opisze rozmowe :)
jaki stary ma teraz parafie ciekawe czy uczy dzieci
i czy nadal chodzi z tym kijem :)
Infol dales czadu az sie wzruszylem zaje...wrENcz
teraz ja protestuje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zaloz kontynuacje tematu ,\"nalogowi czytelnicy\" nie maja cierpliwosci przewijac. :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

oki bo myszka temu Infol walnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

A ja mam strupy na palcu od telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

podbijam tak jak obiecalem Infol
jak slowo to slowo na 5 lat masz spokoj :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

czesc Infol jedziemy na gore :)
do jutra
nara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Interesujący temat dziwi mnie fakt, że tak liczna rzesza a nikt się nie wypowiada

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

niech sie nie wypowiadaja Daras olac to ja obiecalem ze
temat bedzie na gorze i dotrzymuje slowa haha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

na góre raz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

jedziemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

obiecałem ze temat nie zniknie i dotrzymuje
slowa zaklamany terrorysto
moher tez terrorysta bo zjeb.....a...ny fanatyk
tak jak isis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zbuchu dzwoniłeś do proboszcza ? W dalszej konwersacji nie ma żadnej wzmianki o tym..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

tak że jak widać dopalacze dotarły nawet w Bieszczady.

Z aparatury mu nakapało doprawił się prochami, a wszyscy maja polewkę z chłopa. Matko co za de.....Ty powinieneś w kabarecie robić i bilety na ciebie kupować .Chłopie nie pij .A jak pijesz to rzuć telefon w kąt.Ksiądz miał rację jesteś alkoholik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Zbychu co sie będziesz p...lił .do Watykanu dzwoń na skargę++

tel. (0-6) 69-88-34-38

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży


Skoro kler ocenia, czemu przeszkadza mu, ze jego oceniają.
Prawdziwa cnota, krytyki się nie boi!!

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST przeciwko podjudzaczom na księży

Widac ze Zbych to jednak upośledzony człowiek, tyle kompromitacji publicznie , wulgarna swinia ktorej cos w zyciu nie wyszlo i teraz sie wyżywa na naszych ksiezach i ukochanym Bogu . Zbysiu ma wiele kompleksów i szuka winy w kims innym. Za swoje slowa i czyny odpowie po smierci i oby nasz Bóg wybaczył mu te wszystkie słowa tu użyte.

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org