czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog

Witam mam pytanie dla zorientowanych jakiego ginekologa byscie polecili jesli chodzi o ciaze najlepiej takiego ktory pracuje ma oddziale i przyjmuje prywatnie i na nfz jesli chodzi o badania itd dziekuje za powazne odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

pan dr.PIjagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Twister2106 hmm ale z tego co sie orientuje pan dr Pijagin nie przyjmuje na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

wcześniej przyjmował dowiedz się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Twister2016 a wczesniej tzn kiedy orientujesz sie moze? A jakies namiary masz moze zebym mogla sie dowiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

przyjmuje ul polowa 15 218 68 43 mam nadzieje że trochę pomogłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Nawet bardzo jutro bede dzwonila dzieki:) jakies inne propozycje? Bylabym wdzieczna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Zakaz pracy jednocześnie w prywatnym gabinecie i szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

CeSzanowna pani żaden prywatnie.
Niech się pani nie obawia ze jeżeli będzie pani chodziła na nfz to w szpitalu gorzej się panią zajmą.
Kilka rad.
Jeżeli ma być dobrze to będzie dobrze ,
Jeżeli będzie szło coś nie tak a lekarz zacznie kombinować ma pani prawo wezwać policję di porodu,proszę mi zaufać ze wtedy wezmą się za pracę tak jak należy.
Nie dorabiajcie tych ludzi ich zebranym obowiązkiem jest wykonywać swój fachtak jak się należy!
Aha i bardziej doceniajcie odbierajacą poród bo to ona wykona całą robotę nie ww

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Dzieki czekam na dalsze wypowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Kobietki prosze o jakies propozycje..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

zdecydowanie ściana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ja tez a cos wiecejna jego temat? Z tego co czytalam to niezbyt informacje zreszta jak o kazdym sa rozne opinie mnie najbardziejinteresuje prywatnie i na nfz zeby byly badania itd no i dobrze jakby bylna oddziale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Polecam Panią ginekolog Ewę Załęską przyjmuje prywatnie i na NFZ prowadziła moją ciąże nr tel 606 416 156

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

A czy ta p Ewa pracuje na oddziale?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Po pierwsze dr Pijagin ma prywatny swój gabinet na ul polowej 15 i nie przyjmuje na nfz po drugie pracuje rowniez w szpitalu. Moja zona chodzila do niego, prowadził jej 2 ciaże jak rowniez i teraz u niego bywa jest bardzo zadowolona bo nigdy ja nie odprawil z kwitkiem. Zeby nie dr Pijagin nie mial bym tak kochanych dziewczynek i zony przy sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

No tak myslalam ze dr Pijagin nie przyjmuje na nfz jestem ciekawa czy dr E. Zaleska pracuje na oddziale??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

dr Pijagin tel kontaktowy 602600514

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Nie, kiedys pracowala ale teraz juz nie ostanio moja zona miala zabieg wiec wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

To zapytam inaczej czy jest w ogole ktos taki kto przyjmuje na nfz, prywatnie i jest na oddziale????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

sokol przyjmuje prywatnie i jest ordynatoem w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ona25 jeśli pójdziesz na wizytę prywatną, musisz pokryć koszty badań.Dr Sokół przemiły, konkretny i co najważniejsze dobry lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

B. Ściana, ale nie jest zbyt chętny do przyjmowania prywatnie i na NFZ jednocześnie. W ostatnich tygodniach ciąży chodzisz na Wyszyńskiego na ktg dwa razy w tygodniu i wtedy już się właściwie prywatnie nie spotykacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Polecam bardzo znaną placówkę w Warszawie jeśli ktoś chce oczywiście dojechać bo to jest kawał drogi ale warto http://www.maturitas.pl prywatne miejsce . Nie musimy czekać w kolejkach super kontakt. Ja mieszkam na pomożu i przyjechałem taki kawał umówiony na wizytę. Wiem że jeszcze w Wrocławiu jest centrum medycyny i kilka prywatnych bardzo dobrych miejsc. Szkoda że jest w Polsce tego tak mało ale nie stety teraz liczy się biznes..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ja polecam dr Edmunda Zarembe, uczeszczalam do niego od polowy ciazy ze wzgledu na przeprowadzke i z calego serca polecam! Profesjonalista, konkretny, dba o pacjentkę, rzadko kiedy spotyka sie takiego lekarza.
Prosze uczeszczac tez na szkole rodzenia do szpitala w lomzy, fajna atmosfera, mozna duzo dowiedziec sie, osoby z grup uczeszczajacych sa bardzo fajnie traktowane.

Uwazam tez, ze dr Pijagin, dr Sokol, dr Sciana, dr Kalinowska sa bardzo dobrzy. W szpitalu jest poradnia dla kobiet, ale nie wiem na jakiej zasadzie sa tam prowadzene ciaze.

Zdecydowanie odradzam dr Zalska!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Dr. Pękała przyjmuje na NFZ Ul. Wyszyńskiego 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

ona25 napisz którego lekarza wybrałaś :)

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Polecam dr.Ściane przyjmuje na wyszyńskiego na nfz i prywatnie robi badania na zeromskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Żaden lekarz który pracuje w szpitalu w Łomży nie przyjmuje nigdzie na nfz (oprócz szpitala) takie przepisy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Wita. Mam pytanie do kobiet. O tóz chodzi że ginekolog zalecił mi badanie na drożność jajników. Trochę się boję bo nie wiem na czym to polega. Może znajdą się tu kobiety które przechodziły już takie badania i wyjaśnią mi na czym polega. Bo wiecie czytałam w necie na ten temat i nie wiem czy akurat tutaj http://zdrowietiens.pl/badanie-droznosci-jajowodow/ jest dobrze opisane czy odbywa się to inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Myślę, że osobą godną polecenia jest: http://www.maciejzalewski.pl/ Osoba ta posiada ogromne doświadczenie, co gwarantuje jej skuteczność. Polecam serdecznie każdemu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org